Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » En teljesen belezugtam ebbe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En teljesen belezugtam ebbe a lanyba ti mit gondoltok rola?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jan. 31. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla semmit. Mindenesetre megjelenésre nem az esetem.
2017. jan. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerem, de nem is szeretném megismerni, mivel a külseje nem vonzó számomra...


De, szerencsére van egy csodás nő mellettem, így nem szorulok netes bigékre :D

2017. jan. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Krukutyán Levente ***** válasza:
83%
Hatalmas a "személyisége".
2017. jan. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ízlések és pofonok, de szerintem ronda, abszolút nem jön be.
2017. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy szoptatós nőre gerjedni ?! ......
2017. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy zúgtál bele, csak kanos vagy. Semmit sem tudsz róla, úgyhogy semmiféle érzelmet nem táplálhatsz iránta, mert fogalmad sincs, hogy ki ő. Ha valamit érezni vélsz, azt csak egy benned kialakult ideális kép iránt érzed, aminek semmi köze a valódi személyhez.
2017. jan. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!