Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok lányok? (Kép a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok lányok? (Kép a leírásban)

Figyelt kérdés

Hello lányok,


Na szóval :)


Az lenne a problémám, hogy sajnos mindkét alsó nagyőrlő fogam hiányzik, és emiatt eléggé gátlásos vagyok.


A képen nem igazán látszik de jó nagy köz van a fogaim között.


Igazság szerint meg sosem volt ebből problémám, viszont mindig ott motoszkál a fejemben ez a dolog.


Potoltatni nem szeretém, mert vagy le kell csiszolni az előtte és a mögötte lévő fogakat, vagy implantátum, viszont én nem szeretnék fémet a számba.


Tehát a lényeg; Mit gondoltok? Zavarna ez titeket mondjuk a párotokban, mennyire tartjátok igénytelennek?


Itt a kép:


[link]


2017. jan. 29. 19:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
A probléma inkább a korábban elhagyott fogszabályzóból fakad..22/L
2017. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj nincs vele. Szép fehérek. :D
2017. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Na jól van már, komolyan, ha valaki emiatt dob valakit az mit érez? Édes istenem, nincsenek tökéletes emberek, de én például a fogaimat, sose elemeztem még így ki, pedig nem a legszabályosabbak, de nem csálék, meg pótos ifa nem fordul meg benne, akkor minek ilyennel stresszelni bárkit is? Aki emiatt elküld valakit, az tökéletes, vagy mi? 23/F
2017. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Nekem fel se tűnt,pedig fogszabályzóm is volt és hisztis vagyok a partnerem fogazatára.
2017. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mivel neked is nyilaznod kellett, így nyilvánvalóan sejted, hogy kevesen veszik észre. Szerintem fölösleges ebből ügyet csinálnod.
2017. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Engem nem igazán zavar. Ha például az első fogaid hiányoznának, az már zavaró lenne.
2017. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

Valószínűleg egy lány se fogja nagyítóval vizsgálni a fogsorod hibák után kutatva. :)

Egyáltalán nem feltűnő, egyik oldalt nekem se nőtt ki. Azóta ahogy kinőtt a bölcsességfogam már jóformán el is tűnt lyuk. Neked kinőttek már? Ha még nem, lehet, hogy kicsit összébb nyomják a fogsorod, és még ennyire se lesz látható :)

2017. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%

Zavarna, szerintem csináltasd meg. Ki kellett húzni a leghátsó fogamat, mégis eszembe sem jutott volna nem pótoltatni. 1,5 éve van implantátumom, semmi gond nincs vele.

23L

2017. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#8: felléphet simán fémallergia is az implantátum beültetése után. Csúnya dolgokat eredményez. Kérdező, ha implantátumot csináltatnál, mindenképp végeztess előtte fémallergia tesztet.
2017. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Persze, de ennek rendkívül csekély esélye van. Ráadásul az enyémre 10 év garancia van (6 havi kontroll mellett), ha bármi történne vele ingyen kicserélik másmilyenre.
2017. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!