Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok a gondolataimról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a gondolataimról?

Figyelt kérdés

Mar több mint egy éve kapcsolatban vagyok. Előtte szingli voltam és tini. (19-21 vagyok kapcsolatban)

Azt kell mondjam, kapcsolatban sokkal jobb. Persze csak akkor, ha a kapcsolat szereteten és megbecsülésen alapul. De szerintem ezeket alapvetőnek lehet venni, különben nem is igazi kapcsolatról beszélünk.

Nem értem meg hát azokat, akik nem bonyolódnak komoly, hosszútávú kapcsolatba. Kihagyják a dolog legjobb részeit!

Hol fogható a partnerváltogatás, vagy akár az egyéjszakás kaland egy igazi kapcsolathoz? Ha azok egy teli pohárnyi örömet nyújtanak, akkor egy igazi kapcsolat egy teli kádnyi örömet nyújt.

Ez nem vonatkozik azokra, akik csak azért nincsenek igazi kapcsolatban, mert még nem találtak megfelelő embert. Mondjuk nekik kívánom, találjanak mielőbb! Találjanak egy olyat, aki mind külsőre, mind belsőre, mind életvitelre, stb. tökéletesnek érzett ember.


2017. jan. 16. 09:52
 1/5 A kérdező kommentje:

* már

* alapvetőnek

2017. jan. 16. 09:55
 2/5 Heart of Darkness ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy egy boldog kapcsolatban élni olyannal akit szeretsz nagyon jó, és nem fogható semmihez sem.
2017. jan. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig pont az a lényeg, amit a végén írtál. Nem találják az igazit. Nyilván ha mindenki a számára igazi mellett lenne, akkor nem volna egyéjszakázás és mindenki az elméleti kádadban fürödne.
2017. jan. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én másképp gondolom. Számomra kapcsolatban lenni börtön, egy pohár vizet még csak-csak megiszom, de egy kád vízben már fuldokolnék.
2017. jan. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokan vannak akik csalódtak az életben, átéltek valami traumát ami miatt nehezen kötődnek egy másik emberhez. Nekik addig nem is való egy komoly kapcsolat, amíg túl nem lépnek a problémáikon, meg nem oldják őket. Néha segítség nélkül ez lehetetlen is.
2017. jan. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!