Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ünneplitek a Valentinna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ünneplitek a Valentinnapot?

Figyelt kérdés

2017. jan. 31. 11:46
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
34%
Sehogy. Kötelező jellegű ünnepektől, mind ketten falra mászunk. Ajándékozni, kedvesnek lenni,bármikor lehet.
2017. jan. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
57%
Sehogy. Én utálom, tulcsicsázott giccs az egész. Pfuj. De, bocs, felköszöntöm unokabátyémat.
2017. jan. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
80%
Meg nem beszeltuk meg, vacsi vagy mozi vagy valami hasonlo.
2017. jan. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
30%
Sehogy. Max. azt mondjuk utána, hogy akkor ez a Valentin napi szex volt az ünneplés :-P
2017. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
0%

#7

Szerintem pl a karácsony is egy gusztustalan kamu ünnep :D

Nem szeretem az ünnepeket úgy általában, a szülinapomra is minden évben azt kérem, hogy felejtsék el.


Mi nem is tudnánk találkozni aznap, még ha akarnánk se, szóval sehogy. De eddig, mikor aznap együtt voltunk, akkor se csináltunk semmi "extrát". Szerettük egymást és kedveskedtünk egymásnak. Mint minden nap.

2017. jan. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
71%
Én főzni fogok a páromnak és sütni, meg valami kis apróságot veszek neki, mivel ez egyben a névnapja is. De nem ilyen kis tipikus szivecskés-macis giccset, hanem valami értelmes, hasznos dolgot.
2017. jan. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
84%

Én nem értem...


Hogy lehet az ilyen válaszokat, jóra vagy rosszra értékelni?


A kérdés az, hogy ki, hogyan ünnepel meg egy ünnepet?


Erre érkezett már x válasz és véleményezve van. Attól, hogy valaki másként ünnepli, mint te, attól az még jó válasz, nem?


Pl. Ha, te nem! ünnepled és más igen! akkor megy a mínusz, ha meg más se ünnepli meg megy a plusz? Érdekes meglátásaitok vannak... :D

2017. jan. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
70%
Mivel most szakitottunk megprobalom tulélni! :(
2017. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
69%
Elmegyünk moziba, kajálunk együtt egyet és kap egy apró ajándékot a barátnőm. Meg röhögök azokon az embereken, akik elvakult egóval szidják a dolgot és ettől többnek érzik magukat.
2017. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
17%

Szexelünk.

Nem hozunk ki belőle sokat. Nem csak Valentin napon kell szeretni a másikat,hanem minden nap.

2017. jan. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!