Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Friss barátzónásként visszaker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss barátzónásként visszakerülhetek potenciális barátnő jelöltnek?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogy? Tudnátok ötleteket adni?

Előre is köszi!


2017. jan. 31. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
:D
2017. jan. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy,hogy vedd fel vele a kapcsolatot és éreztesd vele,hogy több is lehetne.

Vagy ha te azok közé tartozol akik nyíltan megmondják mit akarnak és nem kerülgetik akkor ,add a tudtára hogy bizony te többet szeretnél.

Ennyi.


Sok sikert!

2017. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ennél jobban nem nagyon tudom vele felvenni a kapcsolatot. Most is folyamatosan dumálunk, viszonylag gyakran talizunk.
2017. jan. 31. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy. Mielőtt bármibe belekezdesz, először azt az okot kell elhárítanod, ami ide vezetett: 90%-ban bizony a személyiséged, hozzáállásod. Ebbe nem mennék bele, de tegyük fel, hogy ez megvan.

Innentől még bonyolultabb. A lényeg, hogy felkeltsd az érdeklődését, viszont ez nagyon személyfüggő. Valakinél már azzal sikerül, hogy egyszerűen nem foglalkozol vele hosszabb ideig. Másnak az kell, hogy egyéb lányokkal kezdj randizni, ismerkedni. Vannak, akik pénzt, autót, nyaralást, tudományos fokozatot, rangot, stb. hülyeségeket várnak el, csak arra "reagálnak".

Legtöbbször nem éri meg. Ha az első pontban foglalt okot megszüntetted, a következő lánynál már több esélyed lesz.


Hajrá!

2017. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Am én vagyok a lány.

2017. febr. 1. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!