Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy csak haverkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy csak haverként/barátként kezeljen és ne potenciális barátnő-jelöltként?

Figyelt kérdés
szóval van egy srác, akit néhány hónapja ismertem meg facebookon. egyszer randiztunk is és akkor rájöttem, hogy egyáltalán nem tetszik külsőleg, ezért nem is akarok járni vele. viszont nagyon jófej, sokat röhögtünk és poénkodtunk ezért akarom őt megtartani,mint barát. lehetséges ez? hogy adjam a tudomására, hogy csak a haverja szeretnék lenni?
2011. máj. 31. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebből a néhány sorból is ki lehet olvasni, hogy mi a helyzet. Éppen azért, mert jó fej és jól érzed magad vele, igenis vonzódsz hozzá. A külsejét viszont égőnek tartod a környezeted előtt, és ez egy jó kifogás. Azért mondod, hogy megtartanád barátnak, mert keresed a kiskaput.


Lehet, hogy tévedek, de gondolkodj el ezen. A külső nem minden.

2011. máj. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első tévedsz :) Nekem nagyon sok fiúbarátom van, akikkel jól érzem magam, sokat nevetünk ésatöbbi - de nem akarok tőlük semmit, sőt...


Kedves kérdező! fontos letenni az alapokat, tehát megértetni vele, hogy ebből a kapcsolatból nem lesz több, mint barátság. Persze ott a kockázat, hogy ezt ő nem tudja elfogadni...

2011. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nálam ugyan ez a helyzet, csak már évek óta barátok vagyunk...itt énvagyok a fiú és azon gondolkozom h tudnék hódítani :D
2011. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!