Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bármelyik nőbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bármelyik nőbe bele lehet szeretni, vagy vannak olyanok, akik nem annyira izgalmasak, hogy valaki is beléjük szeressen?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy rengeteg olyan lány van, akik pl. iszonyú sokat foglalkoznak felszínes dolgokkal és flegmák, bunkón beszélnek a pasijukkal is, őket vajon tényleg szerelemmel szeretik? Vagy vannak, akik ridegek és besavanyodottak, sosem nevetnek és a szexet sem élvezik, őket is szerethetik, vagy csak velük vannak? Sokszor ezen gondolkodom, hogy vannak-e olyan embertípusok, akikbe egyszerűen nem lehet beleszeretni.
2017. febr. 5. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem barátnőm egy tipikusan flegma, bunkó nő. Pont ez tetszett meg benne, volt egy kihívás és az volt a célom,hogy úgymond betörjem. Igazából csak megtörni akartam,hogy vegyen vissza magából,de időközben annyira megszerettem és mivel szerelmes belém,teljesen máshogy viselkedik velem így azóta is együtt vagyunk :D
2017. febr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jo az utolso story 😂😂👍🏻
2017. febr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kifejezetten lekezelően beszéltem én is a párommal...(nem bunkón) -Ő a szeplőimbe és a hófehér bőrömbe szeretett bele.

Nem csak a pozitívumok és a tökéletesség lehet vonzó.

2017. febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem láttam még olyan nőt, akibe ne szeretett volna bele valaki. Biztos van ilyen, de kevés.
2017. febr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen
2017. febr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden nőbe bele lehet szeretni, és minden nőbe bele is szeretett már valaki.
2017. febr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!