Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megér ennyit bármelyik férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megér ennyit bármelyik férfi?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy az (ex)párom elhagyott egy nőért. Gyakorlatilag összeomlottam. Azóta eltelt körül félév, mai napig nem bonyolódtam kapcsolatba. Utolsó hír amit hallottam róluk hogy milyen jóp megvannak s összeköltöztek, ám bár ez az információnak is csak a pletyka a forrása. Köztünk megszűnt minden kapcsolat az illetékes harmadik miatt. Nekünk nem voltak lezáratlan ügyeink, teljesen véletlen futottunk egymásba s kezdtünk el beszélgetni megint két hónapja. Szépen -lassan "nyílt" meg,hogy fogalma sem volt akkor mi ütött belé és mi lett volna ha nem dob el. Időközben rájött milyen is a választotja,-ám bár nem értette nem az én avanzsom lett volna tájékoztatni erről, tapasztalja ki ha ennyire vágyott rá. Jelenleg albérletet keres mert a nő nem hajlandó onnan elmenni, holott ő költözött hozzá. Az anyagiak miatt van vele s kapaszkodik úgy belé.

Találkozgatunk,megcsókol,átölel, mint régen,egyedül ágyba nem bújok vele mert míg nem hagyja ott nem fogok.

Azonan úgy érzem addig nem fogja míg nem érez biztosra maga mellett... mint aki döntésképtelen.

Tény, csúnya dolog belerondítani egy kapcsolatba de én miért legyek rá tekintettel ha ő sem volt rám? Ez nem bosszú,egyszerűen szeretem s nem tudom mit csináljak.

Tapasztalatok?

Érdekelnek olyan vélemények is ahol ellentmondásba ütközök mert nevetségesnek érzem magam...

Mi tévő legyek? Lerázza a lányt,bottal nem nyúl hozzá, de nekem ez nem elég...meg ha annyira akarna találna magának másik albérletet,mi van ha csak arra hajt?


2016. szept. 10. 20:40
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
Nekem is volt már, hogy vissza akartam kapni az exet... Figyelj, gyakorlatilag rajta múlott, hogy megcsal-e, vagy sem. Megtette, most sír a szája, hogy nem is olyan frankó a nő, akiért otthagyott. Ezek után te még gondolkozol bármin is?
2016. szept. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem! Úristen, hogy te milyen naiv, buta nőszemély vagy! Ez komoly? Szórakozik a hülyegyerek. Ha annyira szeretett volna, nem hagy el vagy rögtön meg is keres. Bár nekem akkor sem kellett volna. Elhagy egy másikért, visszafogadod, majd megteszi újra. És imádkozz hogy gyerek ne legyen, mert cseszheted. Az ilyen nem változik. Tudod mi ütött belé? Megmondom: Nem kell neki senki hosszútávon, csak ha következmények nélkül cserélgetheti, csalhatja. Persze hogy "nem tudja" mi baja, ne is várd hogy ezt majd elismeri... Remélem holnap elküldöd a fenébe... Majd aztán jöhetsz vissza sírni fél év múlva. Ez akarsz lenni, lábtörlő?
2016. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Találkozgatunk,megcsókol,átölel, mint régen,egyedül ágyba nem bújok vele mert míg nem hagyja ott nem fogok."


Figyelj, az exed nemhogy nem szeret téged, de olyan durván aláz, hogy az égbekiált. Tényleg nem veszed észre? Ennyire nem tartod magad nőnek?

2016. szept. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Összeilletek. Sajnos úgy tűnik, egyikőtöknek sincs tartása. Neked magaddal szemben, neki másokkal szemben.
2016. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt miért úgy kellett kiírni hogy lekicsinyítsd a férfiakat. Általában a hasonló emberek vonzzák egymást.
2016. szept. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még jó hogy a mondás úgy tartja hogy ellentétek vonzzák egymást.
2016. szept. 11. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!