Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi tévő legyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi tévő legyek? (Többi lent) (szakítás, hosszú kapcsolat)

Figyelt kérdés
Több mint 4 évet voltam barátnőmmel, neki az első nagy szerelem voltam, ha úgy nézzük ez fordítva is igaz. Majdnem 4 hete mentünk szét és ő 1 hét után már összejött egy másik fiúval, azt mondta hogy teljesen szerelmes és szereti. Ezután letiltott mindenhonnan megszakított minden kapcsolatot velem és szinte olyan, mintha nem is léteztem volna az életében. Szerintetek próbálkozzak nála, menjek utána? Ha nem, akkor hogy tudnám túltenni magam rajta? Mert mióta szétmentünk fogytam 10 kg, semmit nem tudok aludni, koncentrálni sem semmi.

2017. febr. 6. 03:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Kicsit hasonló a helyzetünk, mert mi is 4 év után szakítottunk (első szerelem), de mire szétmentünk, már megvolt a következő barátnő, akit még a kapcsolatunk vége felé szedett össze. Megalázottan, megtörve jöttem ki az egészből. Ez 2 éve volt...


Én amondó vagyok, hogy felesleges erre a lányra több időt pazarolni, semmiképpen se alázkodj meg és próbálkozz nála. Itt csak a továbblépés az opció.


Őszintén szólva, így 2 év távlatából, ez a legnehezebb. Főleg, ha kicsit olyan típus vagy, mint én... Nekem az segített, amikor külföldre költöztem és lett egy csomó új ismerősöm, találkoztam más férfiakkal is. Előtte én a tanulásra koncentráltam, de attól még este egyedül fekszel az ágyban és érzed, hogy mennyire magányos vagy.

Klisés, de idővel jobb lesz, csak addig kell túlélni. Én mindig arra gondolok, hogy megéri-e egy ilyen suttyó miatt kockáztatni az egészségem, az életem? Nem...

Most egy darabig nagyon rossz, utána egyre könnyebb. Felejteni nem felejt az ember, de tovább tud lépni idővel.

2017. febr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ot beken. Sajnos nehez lesz 4evet elfelejteni,de anno nekem is sikerult. Baratkozz uj emberekkel,jarj el szorakozni,foglald le magad,de ne keresd,hisz mar massal van.Nyilvan azt a sracot jo esellyel nem szereti halalos nagy szerelemmel,hisz meg ki se heverte a kapcsolatot,de ezekszerint lehet,hogy kapcsolatfuggo.19l
2017. febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálj minél előbb továbblépni.
2017. febr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, csak az a probléma hogy mikor megismerkedtem a lánnyal, meg előtte problémáim voltak, nem is kicsit és jelenleg úgy érzem, hogy nem tudok ebből kilábalni és egyre jobban csak bele felé megyek. Nem jobb napról-napra, sőt egyre rosszabb, járok szórakozni, barátokkal is vagyok, de úgy se nagyon jó. Nem tudom mitévő legyek, mert már szerintem az egészségem is megy rá fele, mert az utóbbi pár napba szinte végig hánynom kell, de minden előzmény nélkül.

A 2.-től kérdezném, hogy mi az hogy kapcsolatfüggő? Mert így még nem találkoztam ezzel a szóval.

2017. febr. 6. 15:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor ez egy pont jó időszak arra, hogy rendbe tedd magad. Esetleg keress fel egy pszichológust is - nem azért, mert baj van veled, hanem hátha tudna érdemben segíteni.


Sok kapcsolatfüggő van az ismertségi körömben, főleg nők. A jellemzőjük, hogy amint vége egy kapcsolatuknak, beleugranak a következőbe, illetve sokáig nem mernek kilépni az előző, rossz kapcsolatukból, mert képtelenek egyedül lenni, félnek a magánytól, elképesztő szeretetéhségükben válogatás nélkül szeretnek bele olyanba, akibe nem kéne, stb, stb.


1-es voltam.

2017. febr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jártam pszichológushoz pont mikor megismerkedtem vele, meg előtte, azért mert épp akkor volt olyan időszakom, amire nem vagyok büszke. Akkor lehet ő is az, amúgy azt nem írtam még le, hogy a kapcsolatunk alatt 2-3-szor megakart csalni, amiket megbocsátottam, de ezt ő elfelejtette és én azok után is végig kitartottam mellette.
2017. febr. 6. 19:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szeret téged. Egyáltalán nem vagy fontos neki. Hogyha letiltott mindenhonnan, akkor egyértelműen a tudtodra adta, hogy nem kíváncsi rád semmilyen szín alatt, és hogyha esetleg valami problémád adódna, ne számíts rá soha. Szerintem ez már viszonylag elég ok is, hogy te se törődj vele, ilyen emberekkel nem érdemes. Jó, hát tudom, egy pár voltatok, és szereted, de ő meg nem szeret és nem értékel téged. Nekem mondtak már ilyet, hogy van még hal a tengerben, tinektek nem együtt van a sorsotok, valaki mással van megírva mindkettőtöknek.
2017. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy ezt tudom, fejbe tisztába is vagyok vele, hogy nagy valószínűséggel nem lesz belőle semmi már, de így belül még is mást érzek és fejbe jobban vagyok, legalább is azt érzem, de így még is valami nem stimmel és ezt már testileg is jön kifele elég szépen. Mintha magam se tudnám mit szeretnék vagy mit csinálgassak vagy hol legyek vagy esetleg mi lenne a helyes.
2017. febr. 6. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!