Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mi a teendő? N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő? N

Figyelt kérdés
Egyre inkább szeretek egy férfit, akit egyszer régen kikosaraztam. Akkor sem volt rossz, csak nem keltette fel az érdeklődésemet különösebben, így visszamondtam hogy randizzunk. De sajnos, nem sok kellett hozzá, hogy megbántam, mert nagyon megtetszett külsőre, az izmos, erős teste, és a gyönyörű, helyes arca. Egyszerűen nem is értem mi volt velem, hogy akkor nem néztem meg magamnak jobban. Abszolút a zsánerem, az ideálom. De nem csak külső dolgokban. Sok minden más is van ott. Pl. nekem nincs olyan fajta baráti társaságom, amilyet szeretnék, ami több mint 2-3 ember, hanem egy kisebb csapat, és akik összejárnak, és rendes programokat csinálnak, nem csak azt hogy időnként valami banális célból találkoznak, vagy csak mert már régen látták egymást. És rajta keresztül lett volna egy ilyen, mert neki pont ilyen baráti társasága van, és elnéztem néhányukat, tök szimpatikusnak tűnnek, tuti hogy rajta, mint a barátomon keresztül azonnal beilleszkedtem volna, és annyira jó lenne, meglenne az a fajta baráti kör ami nekem hiányzik, de úgy, hogy a barátom elemi tagját képezi. Meg még ezen kívül is vannak további dolgok, pl hogy nyaranként szokott motorozni, ez pedig olyasvalami ami már komolyan a kívánalmaim netovábbja, egy olyan férfi, egy olyan szerelem, aki néha elvinne a motorján ide-oda. De még ezeken kívül is vannak dolgok, csak most felvázoltam párat példaként. De ott vannak például a belső értékei, amik nagyon jó baráttá tennék őt. Annyira, de annyira bánom már, hogy nem adtam magamnak egy esélyt anno, hogy felkeltődhessen az érdeklődésem iránta. Azt hiszem, ha csak egy randira elmentem volna, már beindult volna bennem az, ami nem sokkal utána beindult. És ha összejöttünk volna, most lenne egy tökéletes ideális párom, akivel illünk össze, aki egy csomó plusszal fűszerezné az életemet, akit szeretek, és aki nagyon jól néz ki... Egyszerűen nem hiszem el, hogy kikosaraztam. Fel nem bírom fogni, hogy ilyen bagatell módon buktam egy óriási lehetőséget. Egyelőre annyit tettem, hogy beszélgetek vele, de nem mondtam kerek perec, hogy mégiscsak szeretnék ismerkedni. Meg amúgy alighanem el is késtem szerintem, mert a napokban megjelent egy lány a környékén, és azt hiszem köztük kezd kialakulni valami, csak még nem járnak hivatalosan. De szerintem záros határidőn belül foglalt is lesz, de igazából úgy tippelem a szíve máris foglalt lehet. Mázlista lány, nekem kéne a helyében lennem.
2017. febr. 8. 02:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Tehát találtál magadnak egy pasit, aki csúcs szuper, jóképű, izmos, gazdag, menő haverjai vannak, sőt jó motorja van, tehát nem olyan szardarab, mint én, és itt sír a szád?! Ahogy leírod az unalmas, monoton, szürke és szart sem érő életedből kirángatott volna téged, de inkább ezen az oldalon várod a hozzáértő és mindent megoldó tanácsokat?! Szerintem jobb is, hogy nem jöttetek össze, mert ilyen hozzáállással úgy is vége lett volna rövid időn belül.
2017. febr. 8. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ugyan már! Ne dramatizáld ezt a helyzetet. Lehet, hogy most úgy látod, hogy rossz döntést hoztál, de ebben nem lehetsz biztos. Lehet, hogy valamilyen 6. érzéked súgta azt, hogy nem kéne vele randiznod. Egyrészt: örülj neki, mert tudni lehet, hogy bejössz neki. Másrészt meg lehet, hogy valóban nem hozzád illik!! Baráti társaságot meg Te is tudsz találni! Ne akarj egy pasira támaszkodni ebben, neked kell magadnak barátokat, hobbit, személyiséget találni! ne akard az ő "menőségét" meglovagolni, mert nem fogsz neki tetszeni amúgy sem. tehát én azt gondolom, hogy eleve rossz kérdéseket teszel fel magadban, és kcsii az önbizalmad, amivel úgy sem sikerülne jól a kapcsolatotok! Gondolj bele, hogy mik azok a dolgok amik tetszenek benne, és próbáld meg magadban is felismerni ezeket a jellemvonásokat. Hidd el, ha legjobb formádat fogod hozni, törődsz saját magaddal, akkor nem fogod tudni levakarni magadról a pasikat, vagy őt, vagy mást!
2017. febr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!