Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mi a teendő? Lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő? Lesz ebből bármi is?

Figyelt kérdés

Van egy lány annó jártunk.

Azóta meg beszéltünk mindent.

Én szeretném újra kezdeni.

Nyitottam is felé ajándékokkal is kedveskedtem amiket meg is köszönt és örűlt is neki.

Egyik nap rám írt hogy találkozunk ami végűl nem lett mert késő volt már az nap.

Azóta nem keresett.Én szoktam rá írni hogy van beszélgetünk.Szülinapomkor felse köszöntött de én mindig fel köszöntöm szoval nekem ő mindig eszembe jut.

Furcsa hogy azóta nem hozta fel a talit és ír.Nem vagyunk rosszban se persze.

Nyissak talán újra felé vagy hozzam én fel a talit?Vagy ezek ellenére keressem őt beszélgessek vele aztán lesz ah lesz?Vagy hagyam inkább?


2016. febr. 19. 18:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ha te akarod ujra kezdeni es talalkozni vele, akkor miert varsz arra, hogy o hozza fel a dolgot?

Es mi van, ha o is arra var, hogy te mikor kerdezed mar meg ot?

2016. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Igazad van.

Ő már egyszer felhozta a talit.

Bár kérdeztem tőle h lenne e újra a barátnőm de nem válaszolt rá.

Meg kérdezem tőle a tali dolgot.

2016. febr. 19. 19:44
 3/20 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ne már............

Marhára egyértelmű, hogy nem akar veled újra összejönni. Amúgyis miért lenne az jó nektek?

2016. febr. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Miből gondolod h nem akar semmit?

És h nem lenne az jó nekünk?

2016. febr. 21. 11:41
 5/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudom jó lenne-e, de azóta nem keres meg téged tali miatt, nem köszönt fel, nem érdekled úgy, mint társ. Elvagytok, beszéltek néha, de az nem ugyanaz. Ha akarna valamit tőled, akkor próbálkozna talival vagy a közeledben lenni valamilyen módon. Azért, mert ő nő attól még kezdeményezne, ha akarna valamit hidd el.
2016. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Értem

Tegnap saját magától rám írt.

Totál ki volt a szüleitől állitolag az anya még falra is felkente őt.

Célozgatott h egyedűl lesz otthon tévézni fog de elég elkeseredetten meg célzás szerűen is.

Mondtam neki h szomorú voltam nem köszöntött fel.

Válasza az volt ne haragudjak nagyon sajnálja de azt se tudja feje hol áll.

Kezdeményezés terén meg nem ugy ismerem.

Bár attol függetlenűl tény és való ha akarna valamit tőlem valami apró jelzéseket szórna felém.

2016. febr. 21. 14:03
 7/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak te nem csapod le a magas labdákat. Nem ismerlek titeket, szóval én csak abból tudok kiindulni, amit leírsz, attól még lehet más a szitu. Próbálj vele talizni, bár én nem tudom azt elképzelni, hogy nem kezdeményez, ha akar valamit. Barátként elvan veled, de semmi többet nem érzek ebben. Meg most azt képzeld el, hogy összejöttök és akkor soha nem fog semmit sem kezdeményezni, mindig mindenben rád fog várni? Az jó lenne neked?
2016. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Na látod az lehet hogy vak vagyok.

De idővel ugy is kiderűl.

Vagy nem.

Nem tudom .

2016. febr. 21. 19:23
 9/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
Várhatsz rá végtelenségig, ha hagyod, a vége meg az lesz, hogy lesz neki valakije, te meg hoppon maradsz. Kezdeményezz nála, ha nem veszi a lapot, akkor legalább tudod mi a helyzet, ha igen, akkor meg jól jársz. Ha akar valamit, csak félénk, akkor örülni fog neki.
2016. febr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Rendben van

Köszönöm

Még egy röpke kérdés.

Multkor felhozott egy dolgot h x helyen épp akkor ott mivolt és örömmel hozta fel.

Meg h a szülei mennek bulizni ő meg otthonlesz egyedűl meg h széjjel fogja magát unni.

Ezt lehet amolyan célzásnak venni ?

Meg bármi van mindig nekem panaszkodik.

Meg annó annyira erőltette a barátság dolgot is ami furi volt.

Meg néha ugy jönnek le dolgok mint ha sajnáltatná magát.

Ez miért lehet?

2016. febr. 22. 07:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!