Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Mi lenne a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi lenne a véleményetek erről az ismerkedési módszerről?

Figyelt kérdés

Tehát tegyük fel ismertek egy nőt látásból,mindig szemeztek vele,és szívatjátok ,ha lehet. De még nem beszéltetek sose. Szimpik vagyunk egymásnak szerintem. De nem tudtok semmit sem a másikról.Én megtudtam a férfi nevét és megtaláltam őt facen. Az lenne a kérdésem,hogy örülnétek ,ha a lány bejelölne titeket facen?

Mit gondolnátok erről az egész helyzetről?

Elsősorban 30év feletti férfiak férfiak véleménye érdekelne.


2017. febr. 9. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Valamit azért jó lenne tisztázni... ha soha nem beszéltetek, akkor hogy "szívat"?


Egyébként egy facebookos bejelölésnek felnőtt embereknél kb. semmi jelentősége nincs, engem rengetegen jelölnek olyanok, akiket csak látásból ismerek, visszaigazolom őket és ennyi. Nem veszem ismerkedési szándéknak.

2017. febr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. De miért nem akkor szólítod meg élőben, amikor látjátok egymást?
2017. febr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert nem merem,meg ő dolgozik olyankor. És mit mondhatnék neki?
2017. febr. 9. 11:39
 4/6 anonim ***** válasza:

A facebook nem társkereső, így különösebb jelentősége nincs, ha bejelölsz valakit. Ez nem olyan, mint amikor lájkolod valaki profilját egy társkeresőn. Sőt, én facen el is utasítom a jelöléseket, ha nem ismerem az illetőt. (vagy előtte ráírok, hogy találkoztunk-e valahol)


Mit jelent ez a szivatás nálad? :D Ez elég viccesen hangzik, figyelembe véve, hogy nem is ismeritek egymást. De ha kell a pasas, jelöld be, írj rá és hajrá. Mi veszteni valód van?


26/F

2017. febr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja! Én sem szoktam elfogadni a bejelöléseket. Mondjuk én mindenkire ráírok, ha nem ismerem sehonnan, hogy ki fia-borja; ha lány és azt mondja, hogy dugni akar, csak akkor jelölöm vissza.


Tényleg magyarázd már meg, hogy a szívatás miben merül ki, ha nem is beszéltetek még?


42/F

2017. febr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha rámírna valaki f34
2017. febr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!