Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik párkapcsolatban élnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik párkapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés

Hol sikerült megismerkedni a párotokkal? Milyen a táv? Hogy oldottátok meg az első találkozókat?

Egyszóval minden érdekel, hogy hogy s mint mentek a dolgok.



2014. okt. 10. 12:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést :D TÁVkapcsolatban :)
2014. okt. 10. 12:45
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Interneten teljesen véletlenül.

2. 525 km.

3. Felültem vonatra, és elmentem hozzá.

Van még kérdés? :-)

2014. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Interneten ismerkedtünk meg egy közösségi oldalon.

200 km-es a távolság közöttünk.

A két város között, Budapesten találkoztunk először, és a mai napig is, ha nem egymásnál, akkor ott találkozunk.

Már 1 év és 6 hónapja együtt vagyunk.

2014. okt. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már nem élünk távkapcsolatban, de interneten ismerkedtünk meg, egy társkeresőn írtunk egymásra. Eleinte csak egy érdeklődési körünk volt, ezért is írt nekem a lány, de végül másról is elkezdtünk beszélgetni, és így jött közbe a dolog hogy találkozzunk. Most volt 3 éve hogy először egymásra írtunk és utána az első hosszú hétvégén találkoztunk is. A táv köztünk 130 km volt ami kb semmi csak bonyolult volt az odajutás, mert a barátnőm Ajkától nem messze lakott.

Veszprémben találkoztunk először mert ő is eltudott oda menni közvetlen vonatjárattal, nekem meg buszom volt oda közvetlen így ott találkoztunk először és egy teljes napot töltöttünk el :) és az utolsó előtti járatokkal pedig hazamentünk ő vonattal, én busszal mentem. Utána már amikor karácsonykor találkoztunk már több napra mentem le hozzá autóval és nála aludtam, akkor ismertem meg a családját, nagyon nagy örömmel fogadtak, teljesen jól éreztem magam. Szilvesztert még külön töltöttük, mert én akkor Szlovákiába mentem unokatesómékhoz, ő meg a nővéréhez ment Pécsre. Majd utána egyre sűrűbben találkoztunk, többnyire én mentem le autóval, csak mert már nem voltam diák így nem járt utazási kedvezmény és autóval gyorsabb is volt meg az átszállás végett olcsóbban is jöttem ki, meg gyorsabb is volt, akkor már együtt voltunk stb... Majd ő is jött ide hozzánk 4 napra amikor tavaszi szünete volt. Utána én mentem le amikor ballagott, majd amikor jött a nyári szünet és Pestre ment tovább tanulni akkor nagyon sokat volt ő itt nálunk, meg én is voltam náluk, szinte minden héten láttuk egymást, mert ő elég gazdag családból származik és a szülei mindent megadtak hogy minél több időt tölthessünk együtt :) Aztán amikor Pestre ment egyetemre akkor albérletbe ment az unokatesójával aki szintén odament egyetemre, és Pest mellet voltak egy kis flauban ahová a főút közvetlenül vezet az én városomból odáig, így gyakrabban találkoztunk. De a barátnőm nem bírta az egyetemet első félévnél feladta, és kitanult egy OKJ-s szakot, majd idén amikor végzett vele, tőlünk nem messze, és ide jött lakni :D

Ez idő alatt nagyon sokat találkoztunk, minden második hétvégén találkoztunk egyszer ő egyszer én utaztam de volt olyan amikor mindketten Pestre mentünk vagy Győrbe, volt amikor mindketten Komáromba mentünk külö-külön és bátyáméknál töltöttünk el egy jó hétvégét:D

Most már ő itt lakik nálunk nagyon boldogok vagyunk, gyűjtünk a közös otthonunkra ami már megvan csak fel kell újítani. Utána meg majd amit hoz az élet :D

2014. okt. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

-társkeresőn ismerkedtünk meg

-250 km távolság (+ egy országhatár)

-először én utaztam hozzá egy hosszú hétvégére (mert nem bírtam már itthon ülni és úgy voltam vele,ha másnak nem, hát kirándulásnak jó lesz), aztán havonta 1-2-szer együtt töltöttünk egy hétvégét.

-1 év után összeköltöztünk

-1 éve boldogan együtt élünk


Semmit nem bántam meg és hiszem azt, hogy a kezdeti nehézségek miatt még szorosabb lett a kapcsolatunk, mint a "helyi" exeimmel. Nagyon sokat skype-oltunk (napi 6-8 órát mindennap), de úgy érzem, hogy ennyit kellett is az elején, hogy jól megismerjük egymást és ne legyenek meglepetések a későbbi személyes találkozók folyamán.


23/N

2014. okt. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi is a neten találkoztunk.

257 km a távolság.

1,5 hónapot kellett várnunk a találkozásra, szerencsére 1 városban tanulunk így a találkozás helye adott volt. Az első estétől együtt lakunk tulajdonképpen. Csak a hétvégék a vacakok, mikor hazautazunk.

2014. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi is interneten ismerkedtünk, azt nem mondanám, hogy teljesen véletlenül, mert aludni készültem, de még fenn maradtam és nem bántam meg.


334km


Felült a vonatra s leutazott hozzám, 7 órás út volt.


Másfél év után költöztünk össze, és 1 év 2 hónapja élünk együtt.

N

2014. okt. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A többséggel ellentétben mi nem internetem , hanem a lakhelyeink testvérkapcsolatán keresztül ismerkedtünk meg !

A távolság 760 km + egy országhatár és nagyon kevés autópálya!

Amikor megismerkedtünk én voltam az ő falujában , s miután én hazajöttem 1,5 héttel utána fogta magát , felült a buszra és 13 órát utazott hogy eljöhessen hozzám !

Kb 3-4 hetente találkozunk , általában ő jön! Nem bántam meg semmit lassan 2 év vagyunk együtt !

17 l

2014. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!