Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Miért bízzátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért bízzátok el magatokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is nem vagyok híve az általánosításnak, mégis a tapasztalataim alapján kérdezek.

A nők miért bízzák el magukat, mikor a férfi kicsit érzelmesebb? Dolgozik, vállalkozik mellette, otthon is besegít az idejétől függően. Minden ház körüli munkát megcsinál sőőőőt még intim mérettel is meg van rendesen áldva és tudja is használni. :D

Az a tapasztalatom, hogy amint biztosak a férfi szerelmében úgy érzik mindent megtehetnek vele. Aztán jön a csodálkozás hogy ki van dobva egy "véletlen" csók miatt, vagy mert tiszteletlenül beszél (többszöri figyelmeztetés ellenére). Megy a sírásrívás és a bocsáss meg duma.

Kérdezem én: De miéééért? :D



2017. febr. 12. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Mert ez a csoda férfi is a külső alapján választ párt magának aztán csodálkozik. Soha nem voltam tiszteletlen senkivel és nem szoktam úgy megbotlani véletlenül hogy a nyelvem egy másik pasi szájában kössön ki. De mondjuk én nem is vagyok egy bombanő, biztosan ezért van ez.
2017. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem szeretsz általánosítani, akkor miért itt kérdezed, miért nem a volt barátnőidet faggatod? Mivel itt nem tudhatod, hogy milyen nők vannak, ezért nem kaphatsz olyan választ amit te szeretnél, max pár nőgyülölő hozzászólást. Szóval ha valóban választ szeretnèl ès nem csak panaszkodni, akkor nem itt kéne kérdezni.
2017. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
52%

Erre egyébként megoldás lenne az, ha a kapcsolatban a felek megbeszélnék a határokat és azt, hogy mindkét fél ugyanúgy beleadja magát a kapcsolatba, nem csak az egyik ad a másik meg elvan mert megkap mindent. Nem minden helyzetben kell megadni mindent egy nőnek. Sőt, hagyni kell, hogy a nő is kiépítse magának a dolgokat, az életet, mert nagy pofára esések lehetnek ebből.

19/L

2017. febr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Ez nem annyira nemfüggő, inkább korfüggő dolog. Kamaszkorban az ember keresi, feszegeti, próbálgatja a határait. Nem rosszaságból, hanem mert evolúciós okokból ez az életkor erről szól. És nem csak a párkapcsolatban, hanem az élet minden területén.
2017. febr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Én is tudok 3 esetről, a 3 exem is ily2n volt. Nem mással smárolós, de tiszteletlen.

30/f

2017. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Tiszteletlen? Ez alatt mit értesz?
2017. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amikor flegmán beszél az egyik ember a másikkal, mint a ronggyal. Ha nem adok rá okot, akkor bizony sérelmezem. Gondolom ott jukadnál ki hogy szerintem a nőnek kuss a neve, mert biztos vagyok benne, hogy tudod mi a tiszteletlen jelentése és mást nem is lehet érteni alatta mint amit jelent. Egyet nem értés esetén pl ha nincsenek érvei de személyeskedik (hangnem/szóhasználat), mert a vitát megnyerné az tiszteletlenség. Szerintem.

30/f

2017. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, abszolut semmire se akartam kilyukadni amikor kérdeztem, tényleg csak kíváncsi voltam. Ezt a viselkedést én is elítélem.
2017. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmire gondoltam én is 2vel fentebb.

Szerintem nem a kérdést kellene firtatni, másik hogy nem panaszkodom, csak eddig ilyeneket fogtam ki.

Érdekelne lányok véleménye akik hasonló szituációban voltak.

Ja és igen, az akkori párjaimmal próbáltam megbeszélni, de semmi...

2017. febr. 12. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!