Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik bébiszittert vettek...

Akik bébiszittert vettek igénybe, hogy tudtátok rávenni magatokat, hogy egy idegenre bízzátok a babát?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen tudok megbarátkozni a gondolattal.
2013. máj. 27. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy oldottuk meg, hogy a nagyobbik fiam egyik óvónőjét vagy a dadust kérjük fel erre a feladatra, bár nekünk nincs rá sokszor szükségünk, havonta 1x 2x...
2013. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Én bébiszitter voltam sokáig. Tehát a másik oldalról mondok véleményt.

(A legfiatalabb babám két hónapos volt.)

Meg kell mondjam, én hiába imádom a kicsiket és követtem el mindent, hogy megfelelően ellássam, sosem éreztem egyik felügyelt babám iránt sem annyira mély szeretetet, mint most a sajátom iránt.


Ezért én most az önvizsgálat után már azt mondom, hogy ha nagyon nem muszáj, ne hagyja senki idegenre a kicsijét. (Tudom én nagyon jól, hogy sokszor muszáj...)

2013. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2-es: nem is mély szeretet az elvárás a bébiszitter felé,hanem a felelősségteljes vigyázás a kicsire,a szülő elvárásainak betartása.


Én olyan bébiszittert alkalmazok időnként,aki már dolgozott többször az egyik barátnőmnél.

Teljesen idegenre nem hagytam volna.

2013. máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is csak alkalmanként lenne rá szükségem pár órára. Még csak 1 gyerekünk van, így nincs óvónő, vagy dada ismerősünk. Az viszont jó ötlet, hogy az ismerősök körében kérdezősködjek. Mondjuk a barátainknak nem nagyon van még gyereke, vagy ha van is mindenki meg tudja oldani családon belül. Sajnos még senkitől nem hallottam, hogy bébiszittert alkalmazna, de majd kérdezősködöm.
2013. máj. 27. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!