Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éppen udvarlok egy tölem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éppen udvarlok egy tölem idösebb hölgynek (ő 43) halálosan beleszetettem. Hagytam neki ma egy virágot a következö felirattal: ''igazi csoda vagy'' a hölgyeknek ez tetszene vagyi?

Figyelt kérdés
2017. febr. 13. 23:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A vége a kérdésnek: vagy gagyi?....csak a telom össze vissza ir....sorry
2017. febr. 13. 23:28
 2/11 anonim ***** válasza:

Az,hogy beleszetettél már szép.

Szetintem aranyos ötlet.

2017. febr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem belefér. Kérdés, viszonozza-e az érzelmeidet.
2017. febr. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

:)


Te hány éves vagy?

2017. febr. 14. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Józan paraszti ésszel gondolkodj már: Szerinted mi ő vagyunk hogy tudjuk hogy számára gagyi-e vagy sem?


Ha azt mondom hogy igen, most elkenődsz, de aztán kiderül hogy neki tetszett, akkor meg megkönnyebbülsz. Tehát Ennyit ér az itt kiírt kérdésed!


Komolyan ekkora ésszel megáldott emberek miért nem tesznek valamit a világunk jobbítása érdekében?

2017. febr. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem volt jó ötlet. Ez romantikus dolog, és az ilyeneket utálják a nők.
2017. febr. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem a virág tetszene,de az a felirat...túl nyálas.Elég lenne valami egyszerűbb,kevésbé giccses,de így is szép gesztus,biztos örülni fog neki.

42/N

2017. febr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7: De attól függ, hány éves. Képzeld el, hogy mondjuk 20. Kifejezetten cuki!:)
2017. febr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8:De 43 éves nőnek lesz a virág.És én 20 évesen is túlzásnak tartottam ezt,mert tényleg elég nyálas.Szerintem elég lenne annyi,hogy pl."Boldog Valentin-napot",vagy csak úgy odaadni,hogy neked hoztam és kész.De ez csak az én véleményem,és ettől függetlenül a gesztus az cuki.
2017. febr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez az udvarlás Nálad mit jelent?Most együtt jártok vagy csak ismerkedtek, vagy próbálsz a közelébe férkőzni? A nő független?Mert ez a legfontosabb kérdés!És persze az,hogy amennyiben udvarolsz azt már érezned kell,hogy Ő mit érez Irántad?Ha Ő is halálosan szerelmes, vagy csak a közelében van ennek, akkor bármit teszel leveszed a lábáról. Ha viszont kevésbé vagy fontos Neki, akkor ennek a fordítottja az igaz....
2017. febr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!