Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érezhettem a szikrát egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érezhettem a szikrát egy másik férfi láttán, amikor van párom, és a vele való ismerkedésünk elején szintúgy éreztem szikrát?

Figyelt kérdés
Ez konkrétan szikra volt, felismerem, mert legelőször akkor volt ilyenben részem, amikor a mostani páromat megismertem. A szilveszteri szituáció furcsa volt: szórakozóhelyen voltunk párommal,mikor egy ismeretlen férfi hirtelen előttem termett. Pontosan ugyanazt éreztem: mintha villám csapott volna belém (képletesen), teljesen letaglózott. Gyakran járunk koncertekre, a jó pasikból tele Dunát lehetne ott rekeszteni, ráadásul a munkám során is rengeteg olyan férfival találkozom, akik úgy néznek ki, mintha a címlapról léptek volna le, mégsem mozdítottak meg semmit sem bennem, soha. Ezért nem tudom hova tenni az érzéseimet. Mi volt ez? Észreveszi a másik fél is a szikrát, vagy ez mindig csak egyoldalú?
2017. febr. 14. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
És azóta milyen a kapcsolatod a pároddal? (Mióta más is hatással lett rád)
2017. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lapos, mint egy jó ideje már :/
2017. febr. 14. 21:22
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Csak olyan vagy, mint a legtöbb nő. A szerelmet fél perc alatt letudod cserélni, ha úgy hozza a helyzet. Az ösztönlényeknél pedig, szokta úgy hozni az élet.
2017. febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, miért itt köszörülöd a nyelved?
2017. febr. 14. 21:34
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 szerinted ha már valaki más iránt érez szikrát,akkor szerelmes a párjába?Rohadtul nem.Egy ellaposodott,kihűlt kapcsolatnak semmi értelme,miért ne lehetne lecserélni?Sőt le is kell,mert aminek egyszer vége,annak vége.Nem szabad erőltetni.
2017. febr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#4: Nem itt köszörülöm a nyelvem. Kiírtál egy kérdést, válaszoltam. Ha csak buksisimogató válaszokat szeretnél, amik beleillenek a burokban lévő világképedbe, akkor írd bele a kérdésbe.


#5: Teljesen jól működő kapcsolatokban láttam, hogyha képbe került egy jobb, hirtelen jött a szikra. Egyik napról a másikra.

2017. febr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 akkor arról csak te hitted,hogy teljesen jól működik.Különben is, külső szemlélőként honnan tudnád, hogy mi játszódik le mások kapcsolatában?
2017. febr. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7: Nem csak én. Ők maguk is.

Honnét tudhatnám? Onnét, hogy bárki, aki kicsit is értelmesebb, könnyen belelát a kapcsolatokba. Általában elég egyszerűek az emberi kapcsolatok. A pszichológia sem ördögtől való.

2017. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!