Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem 1 lányba, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem 1 lányba, de van barátja, mit csinálajak?

Figyelt kérdés
Nagyon beleszerettem valakibe, de sajnos már van barátja... Sokszor depressziós vagyok miatta... Csak az ő társaságában érzem jól magam... Kérlek kíméljeteke azoktól a kommentektől, hogy Hagyjad a francba... mert a kapcsolatuk gyenge, de már több mint 9 hónapja tart... Nem beszélgetnek annyit, stb...
2017. febr. 16. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Szilvásbuktát mert azt szeretem.
2017. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Nem, nem kíméllek. Nem vagy belé szerelmes, pusztán rajongsz érte. Akárhogy is nézem, tekerem, csűröm, csavarom, hagyd a francba.
2017. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig igenis hagynod kéne a francba és elfelejteni! Barátja van! Kapcsolatban el! Pont. Ezen nincsmit szépíteni, tartsd tiszteletben, hogy van barátja és keress független lányt, van épp elég..
2017. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

megfogadsz egy tanácsot? Olyan 20-22 éves koromig folyton ilyen nőkbe voltam szerelmes, akiknek volt párja, de a kapcsolatuk nem volt stabil, nem beszélgettek, a lány unatkozott (néha én láttam, néha a lány is mondta).


Tudod, mi lett minden ilyen rajongásom vége? A csaj velem szórakozott egy kicsit, velem dumált olyan témákról, amikről a tulok pasijával nem tudott, esetleg örült, ha elkísértem olyan helyre, ahova a pasit nem lehetett volna kimozdítani...


Majd a végén minden ilyen esetnek?


a) mégis a pasi mellett maradt, engem épített le, mert a pasi egy idő után féltékenykedett (volt aki még gyereket is szült a pasinak a végén)


b) dobta a pasit, egy darabig reménykedtem (volt aki el is mondta, hogy mindig ilyen srácra vágyott, csak most túl kell lennie a szakításon), majd egy nap bejelentette, hogy milyen boldog, találkozott egy pasival, szerelmes, etc... persze sosem én voltam az a pasi.


Szóval elkúrtam az életemből vagy 2-3 évet ilyen nőkre, egyikből sem lett semmi, de mindig biztattam magam, hogy majd a jövő héten, már csak egy hajszál tartja a kapcsolatukat.


Szóval ha Te is erre vágysz, akkor azt tanácsolom, hogy maradj a lány közelében, másra ár se nézz, támogasd, amikor szakít a pasival, légy a társasága, kísérgesd, esetleg hívd meg őt ide-oda... és a végén élvezd, hogy majd megint valaki mást választ helyetted

2017. febr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4 leírtad a brutális igazságot.


Hányszor hallottam, hogy milyen jó pasi vagyok, és bárcsak ilyen pasiból lenne több mint én... Na vajon járt velem az a sok lány? ja... nem.


Nagyon igaza van, hallgass rá, és minél előbb ereszd el.

2017. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amíg együtt vannak, szerintem ne ártsd bele magad. Még ha le is csapod a fickó kezéről, a tiedről is le fogják. Ti sem fogtok egy idő után beszélgetni, nem lesz az a tűz stb. Aztán jön egy rajongó új ember mint te most, utána meg már kitalálhatod mi lesz. Már 3szor jártam így, mire rájöttem, hogy ez nem járható út.

30/f

2017. febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most a lány szemszögéből írok. Nekem is van rajongóm. Van pasim is több éve. A rajongó ostromol. Elmondtam már neki nagyon sokszor, hogy nem. Kapcsolatban vagyok és nem fogom megcsalni a barátom. Nem tudom, hogy ezek után miben reménykedik még. Az ilyet hagyni kell szerintem. A srác minden nap ír szinte, van hogy csak szivecskés smiley-kat küld, ezt már több hónapja! Aranyos meg minden, de láthatja a jelekből, hogy nem fog összejönni:/ És ezen nagyon nem kell megbántódni. Egy több éves, jól működő kapcsolattal nehéz felvenni a versenyt. És nem is érdemes. Az meg, hogy azt mondta neked, hogy nekik nem jó a kapcsolatuk..hát tudod..ez is lutri. Mert csak van valami ami miatt még együtt van vele, még akarja. Amíg ez így van, addig te csak pótlék leszel, és ha náluk netalán jobba fordul a dolog akkor te leszel az, akit repít.
2017. febr. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De nem "rajongó" vagyok... Szó szerint vele álmondom... a kapcdolatuk olyan szinten hideg, hogy képesek elmenni úgy egymás mellett, hogy nem köszönnek...
2017. febr. 17. 15:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Ok. Akkor hajrá. Nem tudok mást mondani. Ha annyira rossz akkor minek van vele szerinted?
2017. febr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lányok szeretik a kapcsolatuk borzasztónak le festeni, főleg a rajongóknak, hogy el ne veszítsék az egó tuning érdeklődőt. Ha olyan borzalmas lenne már lépett volna
2017. febr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!