Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy biszexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy biszexuális fiúba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, és szerintem ő is engem, de ha a szexről van szó, akkor nem érzem magam elégnek. Még nem feküdtünk le, és félek is, főleg a testem miatt. Szerintem egy biszexuális mellett normális, hogy nem érzem magam elégnek, mert soha nem is leszek elég, mint nő. Szégyellem a melleimet, meg a puncimat. Tudom, hogy mindkét nemhez vonzódik, de egy nőnek ez nagyon rossz, mert nem érzi magát elégnek.


Lelkileg hiába vagyok összehangolva, ha már szexuálisan mondjuk taszítom? Ezt inkább tudatalatti taszításnak értelmezem.


Mit tegyek? Lépjek tovább?


2017. febr. 2. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Pardon de hülye vagy. Számomra az is logikátlan, hogy miért a melled és puncid szépségén kattogsz. Nem a pasas biszexualitásával van bajod, hanem saját magaddal. Ha tényleg a szexualitása zavarna akkor a szokásos "mi van ha hiányzik neki a fütyi" kérdéskörön lennél fennakadva. Kivetíted a saját kisebbségi komlexusod a pasira. Ha nem bírod feldolgozni a dolgot akkor inkább hagyd őt, meg más pasit is.
2017. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nincs kisebbségi komplexusom, ugyanis korábban voltam fiúkkal, akikkel nagyon jó volt a szex, és meztelenül is simán mászkáltam előttük.

Vele viszont más, úgy érzem, csak lelkileg szeret, és fizikailag nincs felkészülve egy női testre, ezért kiábrándulhat.

2017. febr. 2. 18:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha biszexualis, akkor ujat nem fogsz Neki mutatni, mert nyilvan volt novel. Ettol fuggetlenul elofordulhat, igen, hogy idovel hianyozni fog Neki, hogy ferfival legyen, de ez benne van a pakliban, pont a beallitottsaga miatt..
2017. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj. Nem tudom hogyan kezelni, mert azt tudom, hogy szeret, és én is őt. A szexualitás nem megy.
2017. febr. 2. 18:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez viszont pont a megszoksz, vagy megszöksz kategoria. Nem arult zsakbamacskat, tudod, hogy bi. Ha nem tudod elfogadni, ne kezdj vele, keress egy hetero sracot. Maganvelemeny: szerintem az a kapcsolat mar halalra van itelve, ami ilyen felelmekkel van tele kezdetekkor.
2017. febr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hetero srácoknál pedig lelkileg nem érzem ezt, és szerintem soha nem fogom már ezt érezni.
2017. febr. 2. 18:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor viszont veled van a baj. Alacsony az onbecsulesed. Eloszor magadban tedd rendbe a dolgokat es utana ismerkedj. Addig nem fog menni a dolog, mert benned lesznek a ketelyek - legyen szo bi, vagy hetero sracokrol.
2017. febr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Művészek vagyunk, és a tapasztalataim alapján a hetero srácok soha nem értettek meg bizonyos dolgokat. Aki fogékonyabb az ilyesmire, az már bi.
2017. febr. 2. 18:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Csinálj nekem egy tányér paprikás krumplit.
2017. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kettőt?
2017. febr. 2. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!