Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? 1 eve szakitottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 1 eve szakitottam a baratommal mert megcsalt masadszorra is, es ki akar bekulni es en meg mindig szeretem

Figyelt kérdés
1 eve masadszorra is megcsalt a baratom es szakitottam vele de az egy ev alatt nm tudtam max egy honapnal tovabb kapcsolatban lenni, mert folyton o jart az eszembe o szeretne kibekulni, mert allitolag megbanta, de en mit tegyek? szeretem de ketszer csalt meg :\ az egy ev alatt vegig probalkozott nalam es meg mindig szeretne kibekulni velem de en tudom megprobaljam meg v ne?
2017. febr. 20. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
NE!!!
2017. febr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért akar békülni, mert tudja, hogy erőlködés nélkül lyukra játszhat, nem fogod elutasítani. Lesz egy fix faxtarisznya, amibe üríthet, és melletted lehet félrekúrni is, mert úgy is megbocsájtod, ezredszerre is.


Tudod: a nő, olyan, mint a parketta. Elsőre rendesen lefekteted, és egy életen át taposhatsz rajta.


Azt nem értem, hogy ennyi megalázás mellett hogy jön ide a szerelem...

2017. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha még vert is esetleg akkor feltétlenül adj neki még egy esélyt sőt szerintem menj is hozzá feleségül.

Természetesen ironizálok(a gyengeelméjűek kedvéért)


Szerintem felejtsd el de a te életed,jogodban áll saját belátásod szerint tönkretenni magad.

2017. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bence_ ***** válasza:

Mi az amibiől érzed, hogy szeret?

Mi szeretsz benne ennyire?

2017. febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

azzal nem szoktam egyetérteni, hogy aki egyszer megcsal, az máskor is meg fog, de aki már kétszer megcsalt, az már esélyes, hogy máskor is meg fog.

én nem jönnék újra össze vele.

2017. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!