Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon miért csinálta? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért csinálta? Többi lent (hosszú lesz bocsi).

Figyelt kérdés

Megláttam egy lányt facen, rögtön megfogott benne valami. Egy városban lakunk, de teljesen más az ismeretségi körünk, élőben utoljára 7-8 évvel ezelőtt láttam. Pár napra rá láttam az adatlapján, hogy tájfestést vállal, rá is írtam ezzel az ürüggyel. Elkezdtünk beszélgetni, főleg a festészet volt a téma. Egyik nap írta, hogy elkészült a mű, megbeszéltünk egy időpontot, elmentem hozzá. Kihozta az alkotást, megmutatta, közben beszélgettünk jó néhány percig, végén pedig köszönetként átadtam neki egy tábla csokit. Hazafelé menet már elkönyveltem magamban, "hát ez ennyi volt", legalább megpróbáltam.


Otthon láttam, hogy írt facen üzenetet, "bocsi, hogy úgy hirtelen berohantam, de készülődnöm kellett stb." Nagyon megörültem, hogy Ő írt. Az írására reagálva kérdeztem tőle valamit, amit a mai napig meg sem nézett... és ez hónapokkal ezelőtt történt.


Csak nekem magas, hogy akkor miért írt a találkozás után? Megértem, hogy nem sikerült "megfognom" Őt, de furcsa számomra, hogy utána meg sem nézni amit reagáltam.



2017. febr. 20. 19:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 20/f vagyok, a lány korombeli.
2017. febr. 20. 19:33
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos itt csak a "haszonszerzés" volt a célja és nem akart megbántani. Én is csináltam már ilyet hogy megelőztem valakit csakhogy ne bántsam meg.
2017. febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!