Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom focizik ( kisebb csapatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom focizik ( kisebb csapatban) csak hobbiból. Mégis úgy érzem, h ha én vagy a foci, azt választaná! Szeret imád ezért sem értem. Egyszer kértem meg, h egy péntek délutánt töltsünk együtt, mint régen és kiakadt. Ez normális?

Figyelt kérdés
hétfő szerda péntek edzés. és ha arról van szó,h próbálom lebeszélni a péntek délutánról teljesen kifordul magából, mintha nem is ő lenne. akkor fontosabb a foci? :/
2014. ápr. 10. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
A lányok jönnek, mennek, a labda iránt érzett szerelem örök. Ezt minden rendes bogyó pofozó, vagy rugdosó így érzi. :\
2014. ápr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már bocsi de hagyd már hogy szegény gyerek járjon edzésre. Ott a többi nap a héten mikor nem megy. De amúgy erre van 1 jó módszerem. Mond neki hogy 8-1 lesz ha kihagyod a pénteki edzést és akkor menni fog veled ;)
2014. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha elfogadod és tiszteletben tartod....nekem is volt ilyen párom, hamar felismertem hogy a foci szent és sérthetetlen, így feltaláltam magam és elfoglaltam addig valamivel, vagy elkisértem.....:)
2014. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A foci nemcsak labda rugdosás. Ott van egy remek társaság, legjobb testmozgás.

Fejezzétek már be lányok, hogy próbatétel elé állíttatok állandóan minket. egész hétvégét együtt tudjátok tölteni, neki meg igénye a mozgás/ kikapcsolódás. ebbe nincs semmi, arra az időre te is találj magadnak hobbit, pl menny el kondizni, futni :P

2014. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen, ez tök normális, hogy kiakadt. Én is kiakadtam volna, ha a hobbim idejére kitalál a barátnőm valami teljesen mást. Mindenkinek vannak hobbijai, komoly elfoglaltságai, amiket barátnő mellett is űzünk, még akkor is, ha a fejére áll. Ne akarjátok már az életünk felett teljesen átvenni az irányítást.
2014. ápr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális, hogy pusztán azért, mert a szerelme megkéri, hogy legyenek együtt, kiakadt.

Sajnos igen, nála te a listán jóval a foci mögött vagy...

2014. ápr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hobbija része a személyiségének. Jóformán azt akartad hogy válasszon közted és saját maga között. Még szép hogy magát választja.
2014. ápr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha tényleg szereted, tartsd tiszteletben a foci iránti szeretetét. ne úgy fogd fel, hogy "ha választás elé kéne állítanod..." ha szereted meg sem fordul a fejedben, hogy ilyet tegyél. gondolj bele, hogy a tv-ben a híresebb sportolóknak is vannak barátjaik/barátnőik, pedig nekik nem heti 3 edzésük van:) fogadj meg egy jó tanácsot: támogasd mindig, tedd mindig azt ami neked is jól esne, hiszen lehet, hogy egyszer neked lesz szükséged majd az ő támogatására:)

18/l

2014. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!