Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok hogyan tudna titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyan tudna titeket visszahódítani az exbarátotok ha már elmúlt a szerelem iránta de ő még mindig az?

Figyelt kérdés
valami tanácsot vagy támpontot légyszi :(
2017. febr. 20. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Sehogy,ha egyszer lezárom hogy vége akkor vége.

n25

2017. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő már nem szeret akkor akármit csinálhatsz az teljesen felesleges lesz...hülyét pedig ne csinálj magadból.

Ne pazarold az idődet és a pénzedet olyanra aki nem szeret téged.

Ha viszont egy pici szeretet megmaradt részéről és nem lehetetlen az ujrakezdés akkor lépj.Hogy mit tegyél?Nem tudom.Nem ismerem (ex)barátnődet,ezt neked kell tudnod.

A legfontosabb,hogy légy mindig őszinte és figyelj oda ra.


Sok sikert.

2017. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csak a töltött káposzta jó kétszer melegítve! Tegyük fel hogy ha a lány érez még valamit és úgy szakított, annak is oka van...nem valószínű hogy érdemes próbálkozni mert újra szakítani fog de te közben beleéled magad és megint rosz érzés lesz.
2017. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Ami elmúlt az elmúlt. Tovább kell lépni
2017. febr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló: nekem ő kell az egyetlen továbblépés az lenne ha újra lehetnénk.
2017. febr. 20. 21:47
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Na várjunk kicsit, én összejöttem a barátnőmmel ráadásul 3x is.. és működött! Ennek már lassan 5 éve, most fogunk házasodni, a pici már úton van. Miért is lenne hülyeség?

1. Megtanultuk hol hibáztunk

2. Hogy megtanultuk, hol hibáztunk tudtuk is későbbiekben kezelni a dolgot, fejlődtünk

(Félreértések, féltékenység, vita, veszekedés)

3. Nagyon boldog párkapcsolatban élünk! Vita, veszekedés, félreértések nélkül!

(Persze néha előjön, de már nem az a heves reakció van, mint régen, megbeszéljük, elnevetjük és kb 5p alatt túl is tárgyaltuk- nálunk ez volt a buktató)

DE!

Vissza szeretnéd szerezni?

Ezt tedd:

1. Gyere rá mi volt a hiba, old meg vagy ha nagyon tudsz csajozni, vezesd rá a kisasszonyt!

2. Ne nyálzz utána! Ne idegesítsd, ne tedd féltékennyé, ne beszélj neki a mély érzéseidről, ne próbáld érvekkel meggyőzni, ne járj a nyakára stb stb stb sztem ebben a helyzetben, ezzel fogod az árkot a legjobban mélyíteni, ha zaklatod!

3. Haverokkal legyél! Most ne nőzz, az senkivel se lenne tisztességes, főleg h még érzel más iránt valamit!

4. A nő akkor fog veled lenni ha Ő úgy érez, nem pedig mert megakarod győzni! Az érzéseire hass! Hogyan?

5. Legyél tökös, optimista, a kisugárzásodon javíts, ne azt lássa, hogy magad alatt vagy, hanem h tele vagy élettel, vidám vagy, kondizz találd fel magad!

6. ha találkozol, összefutsz vele, minimalizálod a dolgot, NEM lesz.rod, tisztességesen, udvariasan viselkedsz vele, majd tökösen lelépsz, "ne haragudj, most sietek dolgom van, további szép napot neked, jó volt látni, örülök hogy jól vagy", lényeg hogy lássa hogy n függsz tőle, nem nyáladzol utána, és teljes mértékben tiszteletben tartod az ő döntését!(Érett férfiként viselkedj)

7. Ha keres (békülés céljából) mond, hogy neked még kell egy kis idő, ne kapj rajta rögtön, majd 2-3 nap múlva hívd fel, hogy neked most jó, neki megfelelne e (DE nehogy addig hívogasd, míg fel nem veszi, 1x megcsörgeted, ha nem veszi fel látta hogy te vagy, majd vissza hív, ha olyan fontos), majd 2-3 nap múlva megismétled még 1x!

8. Első talid legyen rövid, nevettesd meg vidd valami "kalandosabb helyre", ha megnövekszik a pulzusa aza veled izgalmat él át, már alapból érzést váltasz ki belőle, tehát ez így jó! (pl.: ha csak futtok és húzod magaddal h elérjétek a buszt)

Ha már ez így megy utána már te magad is érezni fogod, h állj hozzá!

-tökösen

-tisztelettudóan

-stb stb


Lehet hülyeség, de én így csináltam, és nálam be vállt, veszteni n veszthetsz vele..

2017. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni hogy neki van valakije
2017. febr. 20. 22:18
 8/14 anonim ***** válasza:

Te ennyire agyatlan vagy, hogy nem fogod fel, hogy ö SEMMIT nem akar töled? Az baj... ideje lenne továbblépned.

Egyébként nálam próbálkozhatnál, mert a nem az nem!

2017. febr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát ha van valakije, akkor hagyd őt békén, ne tedd tönkre a kapcsolatát.

Szokták mondani, hogy ha szeretsz valakit,engedd el.


De ha annyira nem bírod ki, akkor írj rá,beszélgessetek, azt majd lesz valami, az egyik válaszoló pontosan leírta mit tegyél és mit ne.

2017. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, bár nem értem a lepontozásom okát, de NÁLAM bejött amit ki is emeltem! Minden helyzet más és más..

Bár most láttam, hogy van valakije.. ez már így nehezebb, de most már legalább tudod, hogy semmi veszteni valód nincs:).. próba cseresznye, jobb mintha az bántana "h mi lett volna ha.."

2017. febr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!