Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik az a bizonyos pillanat amikor még ti dönthetitek el, hogy engedtek e a szerelem érzésének vagy pedig kihátráltok belőle?

Figyelt kérdés
Kb mintha tudnád tudatosan irányítani az érzéseidet az utolsó pillanatban
2017. febr. 23. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Na mesélj:D
2017. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Igen, de sok az ösztönlény, aki majd itt jól megmondja, hogy az érzelmeknek nem lehet parancsolni, és aki azt mondja, hogy tud, az nem élt még át valódi szerelmet, és/vagy hazudik. (Bocs, gondoltam leírom előre xD)
2017. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Az érzelmeknek nem lehet parancsolni. xdxd

A kérdező már szerelmes.^^

Sorry, de ezt muszáj volt. ;*

2017. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Én tudok olyat a képes roh...adtul ellenállni neki, és inkább kihátrál. Úgyhogy nála van az a pillanat. Azt mondták előbb utóbb elgáncsolja magát, de még nem.Szóval lehetséges,igen Minden lehetséges, UFO-k is vannak:)
2017. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen :) epp ezert sosem esem szerelembe, sz@r erzes az rohadtul, igy inkabb megovom magam a szerelemtol es lelepek mielott gaz lenne erzelmi teren ;)


20/n

2017. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki azt irja, hogy lehet neki parancsolni az meg nem elt at valodi szerelmet tenyleg! Najo csak vicceltem en is :D

Biztos lehet de en nem tudok en szandekosan ugrom bele a szakadekba allandoan hatha egyszer lesz valaki aki lent elkap. Oppa micsoda gondolat ertitek ugye? Szoval en gyoker vagyok, ennyi erovel lottozhatnek is annak is kb ekkora eselye van, valoszinuleg rengeteg csalodas amig abba nem hagyom de ha egyszer viszonozzak az durva lesz.

2017. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5-os vagyok,en ateltem, hatalmas csalodas... De epp ezert nem fogok engedni az erzelmeimnek mert egy nagy rakas sz.a.r
2017. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen sajnos nagyon megbántam.
2017. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Általában érzi az ember már a legelején, hogy lesz-e belőle valami avagy sem. Ha megpróbál árral szemben úszni akkor szoktak nagy csalódások lenni. De sajnos a legtöbb ember megpróbál árral szemben úszni és elhessegeti a kezdeti megérzéseit.

Szerintem sokkal ritkább az, hogy valaki kellemesen csalódik magában, illetve a kezdeti megérzéseiben, mint úgy égeti meg magát, hogy nem is számított rá. A lelke mélyén erre szoktuk mondani, hogy utólag minden "okos". Azért az elég ritka, hogy még utólag sem tudod mi a fene történt veled...

2017. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Teljesen tudom irányítani az ilyen jellegű érzéseimet, pl. tudom, hogy most fél évig külső okok miatt nem lehet semmi, akkor hiába látok egy gyönyörű lányt, nem gondolom tovàbb, nem élem bele magam, mert tudom, hogy később nem jól sülne el a dolog. Megfelelő észérvekkel az ilyen érzelmeknek-gondolatokak lehet parancsolni.
2017. febr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!