Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon nagyon szeremes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyon szeremes vagyok egy híressegbe de tudom hogy sosem lehet az enyém. Mit csináljaaaaaaak?!

Figyelt kérdés
Kérlek segirsetek nem bírom tovább nincs igy ertelme az életemnek 😢😢😢😢😢

2017. febr. 27. 21:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ez a felnőtt párkapcsolatok rovat, nem a tini. Várj pár èvet aztán gyere vissza. De ha minden jól megy addigra ki is növöd...
2017. febr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
kibe ? és mennyire híres?
2017. febr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ó, én állandóan híres emberekbe vagyok szerelmes.
2017. febr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Utolso elötti: hááát eléggé híres😊 amugy enekes😊❤
2017. febr. 27. 23:17
 15/20 anonim válasza:
Mond mar el
2017. febr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mibe h shawn mendes
2017. febr. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én szerelmes vagyok az árnyékomba, bár ő aligha híres. Sajnos a mi szerelmünk is meglehetősen nehézkes, mivel ő mindig velem van, én viszont utol őt nem érem soha. Pedig már próbáltam mindenhogy becserkészni. sírófejsírófej
2017. febr. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én 12 évesen Eminembe voltam szerelmes, és én is írtam neki levelet angolul (nem tanultam sosem angolul, asszem valahol vmilyen magazinban találtam egy sablon szöveget), a címe is megvolt, de aztán valahogy nem küldtem el. :D

26N

2017. febr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Ez a felnőtt párkapcsolatok rovat, nem a tini." Mert szerinted a sok tinit ez érdekli. :D


Pasizz, csajozz a való életben, ne álmodozz KÉRDEZŐ!

2017. febr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

""Ez a felnőtt párkapcsolatok rovat, nem a tini." Mert szerinted a sok tinit ez érdekli. :D"


Nem értem mire akarsz utalni, én azt akartam kihozni az egészből, hogy a tinik álmodoznak elérhetetlen célokról. Értelmes felnőtt emberek tudják, hogy ez nem szerelem, hanem puszta rajongás, a pubertás része. Egy idő után kinövi az ember aztán keres magának párt a valódi emberek között. Ha meg felnőttkorára sem nőtte ki, akkor ott bajok vannak...

2017. márc. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!