Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy férjes hölgybe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy férjes hölgybe?

Figyelt kérdés

26 eves egyedulallo ferfi vagyok hotelban dolgozom.

Kb fel eve egy ferjes asszony szeretoje aki egyebkent a hotel fonoke.

31 eves es van neki egy 7 eves gyereke.

Sajnos nagyreszt csak munka korben tudunk talalkozni titoktartas miatt

Imadom ezt a not ugy erzem benne mindent megtalaltam eletem szerelme.

Amikor megismerkedtunk mondta hogy nagyon rossz a kapcsolata a ferjevel.

Szeretett volna elvalni es velem egyutt lenni, de a ferje mintha megerzett volna valamit egy ido utan, ezert az elkezdett kapalozni/kedveskedni. (ahogy a tipikus ferfiak szoktak ha szarban van a haza)

Azota ugy vettem eszre hogy lecsendesettek az ö reszerol a dolgok azzal az uruggyel hogy jobb a bekesseg.

Azt mondja hogy engem szeret.

Nagyon szeretem ot es latom rajta hogy ö is igy erez.

De ugy erzem soha nem fog lepni.

Mit tegyek? ha voltatok mar ilyen cipoben legyszives irjatok le tapasztalotokat.



2017. márc. 1. 03:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy ő hogyan gondolja a továbbiakat, mert neked ennél többre lenne szükséged. Arra, hogy melletted legyen és ne csak a munkahelyen, hanem otthon, az ágyban, a szabadidődben, a magánéletben, ne kelljen bujkálni, titkolózni. Szükséged van egy asszonyra, feleségre, te is vágysz egy saját gyerekre és a többi. Bár én azt gondolom, hogy ezt a kérdést majd két év múlva lenne ildomos feltenned, itt a GYK-in illetve magadnak és kedvesednek. Fél év rövid, nagyon kevés, ki tudja mit hoz az idő, lehet kiszeretsz belőle, találsz valaki mást, lehet ő szeret ki belőled és feldobta a biztosat a bizonytalan miatt, egy fél éve tartó kapcsolat miatt, 7 évet, ami lehet tartana 77 évig még és az is mindegy, hogy szerelem nélkül csak megszokásból.
2017. márc. 1. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosan látod a helyzetedet: valószínű,hogy sosem fog kilépni ebből a házasságból, Te pedig csak szenvedsz Miatta.
2017. márc. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Fél év rövid, nagyon kevés, ki tudja mit hoz az idő, lehet kiszeretsz belőle, találsz valaki mást, lehet ő szeret ki belőled..."

Fél év pontosan elég arra, hogy lebomoljanak a szerelemért felelős hormonok. Fél év az első nagy vízválasztó, ilyenkor szokott a legtöbb párkapcsolat, viszony zátonyra futni.

A hölgy is ebben a cipőben járhat. Még nem érti, mi történik, még akarja érezni a csodát, de valójában már tudja, hogy vége, hogy csak szalmaláng volt.

Elillant a rózsaszín köd, rádöbbent, hogy amellett, hogy nőből van, anya is egyben. Anya, aki felelős a gyermeke jólétéért, biztonságáért. Ezt pedig a férj tudja megadni, nem pedig a férj alkalmazottja.

Minél előbb belátod hogy vége, annál jobban jársz.

2017. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3_as bölcs válaszán gondolkodj el....
2017. márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a gond? Házasság marad, te meg szertő maradsz, még meg nem unod. Lépsz, akkor lesz neki más szerető.
2017. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vàrj mêg kb párhonapot de sztem ugy sem fog kilépni a hàzassàgàbol ha kiis lêp az biztos hogy nem most fogja megtenni mivel ott van a 7 êves gyereke !
2017. ápr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!