Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs mitévő legyek.. Egyszer megjegyezték, hogy szép pár lennénk.. akör észre vettem, hogy folyton kereste a társaságom, ölelgetett, kérte h simogassam a tarkóját.

Ahogy figyeltettem lassacskán szerettem bele.. azóta rossz, ha nem találkozunk és nem ölelgetett (v ölelhetem meg)

Szokta a nyakam is birizgálni...

Amúgy mindketten keressük a másikat, és neki is mintha szüksége lenne azokra az ölelésekre.

De egyszer-kétszer beszélgettünk és mondtam h nekem nem kell kapcsolat és rá agya h neki se.Nem tudom, h ezt azért mondta e mert én is, v mert így gondolja..

Néha mintha féltékeny lenne..

Lány ók


2017. febr. 23. 18:26
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, mindketten 16 évesek..

(Bocsi benyomódott az autocorrect, én meg véletlen beküldtem hibásan.)

2017. febr. 23. 18:28
 2/16 A kérdező kommentje:

Amúgy nem akarom elrontani a barátságunkat.

Fogalmam sincs, hogy akarna-e többet, és mi az a több.

Amúgy szokott bokolni is elég sokszor.. ezt kihagytam.. de szerintem normális ha a barátok megdicsérik egymást.

2017. febr. 23. 18:31
 3/16 anonim ***** válasza:

Jártam egy jó barátommal. 7 évet voltunk együtt, továbbra is barátok vagyunk.

30/f

2017. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már több, mint egy normál fiú-lány barátság, legalábbis nálam ezek nem férnek bele. A legőszintébb az lenne, ha rákérdeznél, hogy mit gondol a kapcsolatotokról.
2017. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Félek rákérdezni, megijeszthetem vagy vlmi... meg félek hogy elidegenedik.

Amúgy a többi fiú barátommal sose viselkedtem így, csak vele. Szerintem se férne bele ez egy normális fiú-lány barátságba, de ő vele ez kicsit más. Nem tudom megmagyarázni.

2017. febr. 23. 19:03
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is tetszel neki.Fogd fel úgy,mintha nem is a barátod lenne, és ismerkednétek.Ne várd meg amíg megkér simizd a tarkóját, kérdezd meg simizheted e. Mondd azt, hogy lehet mégsem olyan jó egyedül:))) Hátha lecsap.Miből látod hogy féltékeny lehet?
2017. febr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Pl: múltkor felhoztam, h az exem megint írogat(de én meg megkértem h hagyjon békén) és aztán megjegyezte, h inkább az exem a lényeg, ahelyett h meghallgatnám az aznapi viccét..
2017. febr. 23. 19:45
 8/16 anonim ***** válasza:

Ettől még nem lesz automatikusan féltékeny. Attól függ milyen gyakran beszélsz az exedről, mert ha gyakran akkor lehet ezzel ccsak azt akarta elérni, hogy másról is beszélj.

Vannak más példáid is,biztos több mindent csinál,amiből arra következtetsz hogy tetszel neki,vagy féltékeny nem csak a simizés, ölelgetés. De tartom hogy bejösz neki nagy valószínűséggel.

2017. febr. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Az exem már hónapok óta nem téma.. meg most se az. De értem mit akarsz mondani. Persze van más példa is. Múltkor a kezemet fogta és ugy mentünk az utcán.

Mostanában mindig megy a hiszti, hogy másik fiú barátaimmal lógok. Ez előtt nem zavarta.

Bezzeg nem akar kapcsolatot...

Meg én a barátságot se akarom kockáztatni.

De én az érzéseimben meg biztos vagyok, hogy beleszerettem.

Esetleg utalgassak neki? Es hogy?

Szemtől szemben nem merem.. mert lehet én vágom le rosszul.. :/

2017. febr. 24. 13:09
 10/16 anonim ***** válasza:

Célozgathatsz neki pl.hogy veled jobban érzem magam,nem is igényled a tobbi fiúhaver társaságát.Szólísd a nevén,mikor találkoztok,ha nem gyakran szoktad,az be szokott jönni nekik.Meg esetleg azért nem szertél senkit,mert nem olyan hívott el,aki érdekel.Próbálj tobb időt vele tölteni,te is hozzáérhetsz tök felesleges helyzetben,kicsit hoszabban nézel rá,aztán meglátod hogy reagál.Jó az utolsó mindenképp személyes,de ha furcsálja akkor mondhatod h elgondolkoztál.

Szokott e zavarban lenni,zavarosn beszélni,dadogni?Ha többen vagytok egy társaságban akkor inkább veled foglalkozik,nem a tobbi lánnyal?Sztem neki is rad rád kellene néznie ha bejosz neki.

2017. febr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!