Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy pasiba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy pasiba, akinek menyasszonya van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy munkaügyben találkoztunk először év elején, és ebben azóta is együtt dolgozunk. Ő 32 éves, külsőre rögtön megtetszett, de nem kedveltük egymást nagyon, szerintem kicsit le is nézett. Aztán volt egy eset, hogy vidékre kellett mennünk (ketten), hosszú autóút, és akaratlanul is elkezdtünk beszélgetni. Többek között itt tudtam meg azt is, hogy menyasszonya van..

Annyit megtudtunk egymásról, hogy úgy jöttünk haza, mint ezer éves barátok, és azóta ez a jó viszony még jobban elmélyült, egyre többször hív el kajálni, kávézni.. Engem mindenki úgy ismer, és tényleg olyan is vagyok, hogy néha még a pasik ijednek meg, olyan magabiztos tudok lenni. Most viszont, mintha kimostak volna engem, meg az agyamat is, körübelül úgy érzem magam vele, mint egy szerelmes 17 éves királylány, vagy nem is tudom :D meg is jegyezték páran, hogy fura vagyok mostanság. Egyszerűen tökéletes FÉRFI, csupa nagybetűvel.

Szóval tényleg álomvilágban vagyok, ha együtt vagyunk, de ha meg belegondolok a valóságba (hogy hiába nagyon kedves, meg néha még félreérthető is, akkor is házasodni készül-és nem velem), az pokolian tud fájni, legbelül amúgy is nagyon érzékeny típus vagyok, és ez ilyenkor megsokszorozódik. Ráadásul márciusban lesz egy üzelti út Amerikába, ahova úgy néz ki, hogy ketten fogunk menni..

Nem arra keresem a választ, hogy hogyan csábítsam el, eszemben sincs tönkretenni a kapcsolatát. De ha valami, akkor én fogok tönkremenni hamarosan, ha valami radikális változás nem fog történni. Bármilyen meglátást, tanácsot, akár tapasztalatot is szívesen fogadok.

25n


2017. febr. 25. 14:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd magad tavol tole. Munkaugyben kommunikaltok, es kesz. Ehhez nem kell sehova egyutt kajalni menni meg kavezgatni (bar, nekem mar ez is iszonyat kiabrandito faktor lenne ebbol a tokeletes ferfibol, hogy eskuvore keszulve a parja hata mogott hivogat kajalni mas noket).
2017. febr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ezt akartam írni, mint az első. Ez a pasi sunyi, valószínűleg pontosan tudja, hogy hatással van rád, azért hívogat meg ide-oda.

Ha elmentek amcsiba, minél jobban kerüld, mert a leírásod alapján egyet mosolyog majd, és az ágyában leszel, azt pedig te fogod megszívni a legjobban.

2017. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Felejtsd el, kerüld amennyire csak tudod. Ismerkedj más férfiakkal, járj el szórakozni stb.
2017. febr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Kerüld, amennyire lehet! Talán a főnököd (ha van) tud segíteni, hogy ritkábban legyenek közös ügyeitek.
2017. febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Valamennyi ember képes idealizálni másokat, míg a hormonok elöntik az agyukat.
2017. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igyekszem kerülni, mert tényleg nem célom se bekavarni a kapcsolatába, se magamat kínozni, de ezzel együtt meg ott van az a hülye érzés, hogy "ha túl sokszor rázom le, egy idő után nem fog keresni", az meg biztos hogy idegesítene, akármilyen hülyeség is..

Így is nem egyszer mondtam neki, hogy nem érek rá/programom van (az volt, hogy a képeit nézegettem facebookon, és pityeregtem), de utána meg csak rosszabbul éreztem magam.

2017. febr. 25. 15:04
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
Felejtsd el,a lehető leghamarabb!A helyedben az ügyét átadnám egy kolegának,hogy találkozni se tudjatok.Vagy azt nem lehet?
2017. febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden bántás nélkül, inkább kezdj el azon gondolkodni, hogy mit fogsz csinálni, miután lefektet. Mert le fog.
2017. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nekem hasonló helyzetben sokat segített, hogy végig gondoltam, hogy ő is csak ember.

Te nem ismered őt. Láttál belőle valamennyit és ez a szelet fogott meg. Egy idealizált álomkép, nem egy hús-vér ember.

Úgyhogy szépen elképzeltem minden olyan tulajdonságot, amit nem épp ideális, de nagyon is emberi, hogy büdös a zoknija, hogy nem rózsaillatú a wc utána, hogy ha izzad ugyanolyan büdös mint mások. :P

Mindenkinek vannak hibái, de távolról minden szebbnek tűnik.

Én minden áldott nap 10 cm-re ültem tőle. Csak munkaügyben kerestem, néha udvarias voltam vele és kimért.


És amikor elkap ez az érzés, hogy "majd nem fog keresni", akkor kell elővenni a józan éned: de hát ez a cél! Minél távolabb kerülni tőle, mert ez az egész egy zsákutca! Erősnek kell lenni, de csak az eleje fáj. :)

2017. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaj.. Szerinted milyen ember az, aki ezt tudja tenni a menyasszonyával? Nekem nem kellene ilyen ember, nem valami megbizható, csak szenvedést hozna az meg van elég amúgy is. Ismerem, nagyon is jól az érzést, amit írtál "mi van, ha ellököm ,akkor nem fog keresni többet". Hidd el abban azbesetben járdz jobban. Gondolj bele, mit várhatsz tőle. Jót, sokat? Nem hinném. Szenvedést viszont nagyobbat, mint amit most érzel. Innentől rajtad áll, hogy mit teszel. Ne csak sodródj, irányits, parancsolj az érzéseidnek. Hidd el, tudom, mirők beszélek.
2017. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!