Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyek azok a jelek, amelyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok a jelek, amelyek arra utalhatnak egy barátságban fiú-lány között, hogy már többről van szó és az egész elmozdult a szerelem irányába?

Figyelt kérdés

2017. márc. 1. 18:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hat ha pl egyre többször hív àt magàhoz minden ok nélkül !Egyre többet néz meg!Ha nem baràtként tekint ràd akkor àt karol a derekadnâl !Volt olyan ismerősöm akinek volt lânybaràtja folyton egymás mellett àlltak vagy ültek de segitettek egymàsnak ha pl tanàcstalanok voltak és mindkettőnek van pàrja még is elvannak!:D
2017. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok hinni a férfi és nő közötti őszinte, mély barátságban. Mindenképpen el fog mozdulni abba az irányba, amikor legalább az egyik fél szeretne testi kapcsolatot is. De hiszen ez teljesen érthető: a szerelem maga a mély barátság, szexszel.

Talán 60 fölött már elképzelhető szerelem nélküli barátság, ha a nő 25 alatt van. De az is csak azért, mert abban a korban a férfiak már nem akarják újrakezdeni az életüket.

Most ne jöjjön senki nekem A. Vajna (73)és P. Tímea (35) 38 éves korkülönbségével. A szívnek megtiltani nem lehet.

2017. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sztem van férfi és nő között baràtsàg de ahhoz mindkét fêlnek egy bizonyos hatàrt megkellhuzni !Akkor működni fog !Nekem van gyerekkori fiubaràtom de időközben eltàvolodtunk egy màstol mert uj suli màs baràtok lettek meg közben pàrunk is lett de ritkàn talàlkozunk akkor is mizu kb ennyi de semmi intim dolog nem fér bele igy meglehet tartani egy baràtsàgot!
2017. márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!