Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » En valtozzak vagy o?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En valtozzak vagy o?

Figyelt kérdés
A parommal 5 eve vagyunk egyutt, huszas eveink kozepen jarunk es 3 eve egyutt is elunk. Eleinte nagyon feltekeny voltam, ami nyomasztotta es en is bevallottam, hogy tulsagosan magamhoz akartam kotni. Persze ennek voltak elozmenyei... de tultettem magam. Aztan lazabb lettem, amit furcsallt. Kutakodott utanam. Most meg van orulve. Amikor ejszakas, nezi, hogy meddig vagyok fent (facebook). Majd masnap elmondja es kerdorevon. Belenez a facebook uzeneteimbe (osszeveszik a fiu barataimmal). Sulve-fove, szigoruan egyutt kell lennunk. Nem mehetek el nelkule sehova. Persze mondja, hogy menjek, de amikor hazajovok, mert elmentem a baratnommel sutizni, rogton azt mondja, hogy megcsaltam. Ha mondom neki, hogy szeretnek menni beulni valahova vagy bulizni menni VELE, akkor nem akar jonni. De ha elkezdek keszulodni, mar hepajt csap. Ha duzzogva eljon, akkor csak a baratnoimnel tancolhatok. Multkor a gyerekkori ismerosomre is ramordult, hogy miert tancol velem (holott mivel egy helyen nottunk fel, egy helyen is buliztunk es tancoltunk mindig... nem oltozok kihivoan, nem sminkelem agyonra magam. Nem reg felvette a kapcsolatot velem egy regi ismerosom, akivel csak a tavolsag miatt nem jott ossze a kapcsolat. Tobbszor beszelunk, de nem hozzuk fel a temat es nem is erdekel mar. Es mindennek lehordta... Ugy erzem magam, mintha bortonben lennek. O nem mozdul sehova, akkor en se... ez igy normalis?

2017. márc. 1. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Neki kellene változni, egy kis önbizalom nem ártana. Ő mennyire vagy szabad gyeplőre eresztve?

Mert lehet, hogy ő pont azokat csinálja amiket neked nem enged és abból indul ki, hogy ha ő is megteszi akkor te is biztosan megtennéd. Vagy úgy van vele, hogy úgysem találna senkit rajtad kívül és ezért inkább magához láncol teljes mértékben, hogy az esélye se maradjon meg annak, hogy egyedül marad.


Bármi lehet. Üljetek le és beszélj vele erről majd közöld, hogy sokáig nem fogod bírni és minél jobban próbál magához kötni, te lélekben annál jobban távolodsz (már, ha így van).

2017. márc. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazabol en mar tobbszor mondtam neki, hogy menjen. De o inkabb a hazban szeret lenni, gep elott. En pedig abszolut nem vagyok ilyen. En tobbszor leultem vele beszelgetni es nem csak emiatt. Bologat, igerget, de mindent halaszt, huz-von, tenni pedig alig tesz valamit. Valamelyik temara allrgias es nagyon osszeveszunk. "Unja" a temat, igaz, nincs megoldva meg mindig. Egy helyben lebeg. Csak azert irtam ki, mert azt hittem, kicsit visszabb kellene vennem az irambol. A baratnoim szabadabbak. Mar amennyi maradt...
2017. márc. 1. 23:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Ő változzon, de gyorsan,mert nem lehet valakit kalitkába zárni. Ennek így nem lesz jó vége. Meg fogod unni, és talán ott is fogod hagyni. Én elmondanám, hogy ezért kéne változnia.
2017. márc. 2. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez a karma.Ah Bocsi hogy ezt elütöttem.

Kérdezd meg emlékszik-e,amikor te csináltad ezt vele es hogyan érezte magát?Persze ha nem.lehet beszélni akkor mielott Mindenkit elveszitesz magad korul jobb lenne befejezni.Már ha úgy gondolod h annyira nem szereted hogy megerje Mindenkit elűz. Vagy csak szünetet tartani hátha rájön az idő alatt, h hülye.De ennek így semmi értelme.Akik.ilyen féltékenyek,azokkal nem nagyon lehet szót érteni,max egy idore.

2017. márc. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ên baràtom is ilyen volt csak visszafogottabb eleinte h sem akart jönni sehova velem ha kértem utàna meg mentem a bnőmhöz akkor hirtelen ideges lett hogy minek megyek ő nem balhézott csak làttam a szemén meg huzogatta a szàjàt!Egyszer szakitottunk de utàna pàrnapra rà megemberelte magàt!Ehhez a pàrod is kell hogy belàssa hogy hülyén viselkedik !
2017. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es a lényeg az hogy a kérdező vàltozott kérdés hogy a pàrja fog e vàlvàltozni !Lehetne itt regényt írni arrol hogy hogy érezte magàt a pàrja mikor igy meg ugy viselkedett a kérdező de ennek semmi értelme sztem!
2017. márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6# Olvasd el újra mit írtam es akkor leesik h e is azt írtam h a párja változzon.De ha nem érted akkor nem érted.Nem kell neked megmagyaraznom semmit.(4)
2017. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!