Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kérlek olvasd el és segíts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek olvasd el és segíts mit tegyek? Hogy változzak meg?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok és nagyon vágyom már egy komoly kapcsolatra, de egyszerűen nem jön össze semmi. Eddig volt pár lány aki az életem része volt, de azok csak inkább amolyan tini kalandok voltak egyikkel sem jártam komolyan csak voltunk. Volt egy lány akit nagyon szerettem de ő is csak szórakozott velem és nehezen hevertem ki. Telt múlt az idő meguntam a vágyakozást ezért megismerkedtem egy szép lánnyal jól elvoltunk és kölcsönösen kedveltük egymást de amikor a kapcsolatról volt szó akkor inkább megfutamodott én meg ismét pofára estem és ez után még kettő lánnyal ismerkedtem meg velük is ugyan ez volt sőt az utóbbinak már nem is mertem elmondani amit érzek. Nem vagyok ronda mielőtt ezt írná valaki sokat csalódtam és semmi önbizalmam nincs. az a lány aki megfutamodott rá sokat gondolok az utóbbi időben,d e egyszerűen nincs képem írni neki lehet nem is válaszolna mert már egyáltalán nem keres nincs semmi mintha ismeretlenek lennénk. Beleőrülök már ebbe nem tudom hogy mit kéne csinálnom vagy hogy miben kéne megváltoznom.

2012. nov. 21. 03:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Randi előtt vágj be egy felest,ez az alap a te esetedben,oldja a gátlásokat.

Gondolj mindig arra hogy az élet játék,és a vége mindig ugyanaz.

Egyszer élsz.

Tedd meg amit meg kell,mi bajod lehet?

2012. nov. 21. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Élvezem az életet nem panaszkodhatok semmi miatt kivéve a csaj dolog, Nem vagyok gátlásos csak félek a csalódástól és ez miatt nem merek újra bele kezdeni egy ismerkedésbe sem mert már tudom hogyha odáig eljutunk amikor már úgy gondolom hogy járhatnánk is a választól ismét padlóra kerülök. Ezt az első lányt szeretném vissza szerezni aki megfutamodott, de szerintem reménytelen. Köszi hogy válaszoltál.
2012. nov. 21. 03:54
 3/17 anonim ***** válasza:

Ne azon gondolkodj állandóan hogy mi lesz a válasz,ha pozitívan állsz hozzá pozitív lesz a válasz is,a nők nem szeretik az olyan fiúkat akik határozatlanok,a legtöbb nő elvárja hogy irányítsákőket bizonyos határok között,a férfinak kell dominálnia.

A másik dolog pedig,ha megismerkedsz egy ánnyal,és ha sokára huzakodsz elő a kapcsolat dologról,persze hogy pofára esel,mert ha már barátságot kötsz valakivel,abból a nők nehezebben akarnak kapcsolatot..

Remélem segítettem,én sem vagyok valami "bölcs" de a 29évem alatt sokféle nővel volt dolgom,vannak tapasztalataim.

2012. nov. 21. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Sorry az előforduló hibákért,fáradt vagyok már:)
2012. nov. 21. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Te mekkora egy puhap.cs vagy!!!

19 évesen azon rinyálsz, hogy nincs komoly kapcsolatod. Elmondásod alapján viszont kúrsz rendesen. Tudod, hogy hányan irigyelnek? Meg mi a szart akarsz te 19 évesen? Házasság, gyerek? Ha vastag vagy még azt mondom OK, mert legalább van egzisztenciád (valamilyen), de mi lenne ha nem ezen görcsólnél, hanem csajoznál tovább és nem nyomatod a lányoknak hogy komoly kapcsi. Gondolom nem nálad idősebbekkel kezdesz hanem 14-20 közt vannak a barátnőid. Na azoktól a csajoktól meg ne várj még komoly kapcsolatot. Vagy keress 24-25 körül és afölött vagy várj már egy picit, és ha van egy barátnőd, inkább szeresd és ne azon filózz, hogy komoly lesz e? Ha szereted és ő is téged, komoly lesz. Ez nem döntés kérdése. Ez kialakul. 1-2 év után. Nem hónapok után.

B@szod, mennyi nyámnyila gyökér fiú van (akikből sosem lesz férfi), és ezek csereberélik a nőket. Hát lesz0p0m magam!!!

2012. nov. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ekezet nelkul irok!nos 19 evesen ebben a korban a legzobb lany nem akar kapcsolatot vagy mert volt elotted tobb eves kapcsolata igy boztos h nemmegy bele ujba semmikepp a kozeljovoben!masik elvezi az egyedulletet.de van olyan is hogy egy fiu mint pl te miden lany a barat zonaba tesz.ez a viselkedesed miatt lehet.ahigy irtak nm szabad sokaig huzni velem is volt olyan h egy fiu akivel am soha nm jartam volna mikor kozeledett felem erzeseket taplaltam fele amilor beszeltunk olyan jol esett stb de hetek teltek igy el es mar semmit nm ereztem es mikor o kozeledett mar komolyabban en is vegetvetettem mindennek nem is besueltem vele tobbet.
2012. nov. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6os:D Az rendben van, hogy angol billentyűzeted van. De wazz te valami húsüzemből írsz lánckesztyűvel vagy pedig valami holland sütizőből? Mert nagyon szétszórt lett a szöveg:D
2012. nov. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kétlem hogy ezért 'puhap*cs' lennék. Én már meguntam azt hogy csak kavarni tudok a lányokkal. Élvezi mindegyik ha meg van alázva én csak egy kapcsolatot szeretnék egy olyan lánnyal aki agyilag normális nem csalna meg és minden szempontból jól el lennénk. Akiről fent írtam az első lány vele nem voltam baráti zónában sokkal több volt az csak ugye történt ami történt.
2012. nov. 21. 13:37
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem is szetszort:D telorol irok amugy azert irok igy.. Amugy meg nm minden lany elvezi azt ha megalazzak kerdezo...sot senki nem elvezi:D mindenki normalis kapcsolatra vagyik kiveve azt aki csak hancurt akar:D nm tudom mi vele a problema ha latnalak biztos meg tudnam mondani.
2012. nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Szia 15 éves lány vagyok! Ez elég aranyos dolog hogy te komoly kapcsolatra vágysz nem pedig olyanra h egyszer meg volt és csáo! A fiúk ezt másképp gondolják..csajoz dobd és ennyi!De a lányoknak is vannak érzéseik sok lány keres komoly kapcsolatot! Neked semmi féle képpen nem kell változnod!És hogyha sokat gondolsz arra a lányra akkor írj rá! Próba szerencse! Írd le neki hogy sokat gondolsz rá és hidd el ha aranyosnak találja akkor vissza ír! De ha nem ír vissza akkor keress .. mert sok lány vár rád! Sok lány keres komoly kapcsolatot! Biztos aranyos srác lehetsz és hkgyha komoly kapcsolatra vágysz és nem jön össze az általad választott lány akkor nézz körül mert lehet h ott van a szemed előtt..
2012. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!