Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom gáz a korkülönbség de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reina de Corazones kérdése:

Tudom gáz a korkülönbség de mit csináljak. A mostani szerelmem 43 lett en meg 24 leszek nemsokara. Érdekelne mivel tudnám felizgatni hogy ne tudjon nekem ellenálni?

Figyelt kérdés
Amúgy probáltam ismerkedni korombeliekkel de majdnem mind csak kalandra hajtanak én meg ellene vagyok.

2017. márc. 4. 15:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ez plátói, vagy mih? Mert az a kérdés mivel tudnád felizgatni, hogy ne tudjon ellenállni....Ezek szerint ellenáll? Mert ha igen, akkor az erőszak nem megoldás.De érdekes lenne, ha ezt neki tennéd fel,nem?
2017. márc. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát tulajdonképpen neki fogalma sincs hogy syerelmes vagyok bele mivel még nem syolltam neki mert félek attol.hogy nem csak nem történne semmi hanem még a barátságunk is elrontanám.Nemsokára tuti taliyunk is ha minden rendben lesz.Az irás ill viselkedéséböl kiszürve tetszem neki de lehet csak én látok roysasyinü felhőket.
2017. márc. 4. 16:30
 3/16 A kérdező kommentje:
UiÉ Bocsi az irás hibák miatt nem szoktam hozzá a magzar billentüzetre még.
2017. márc. 4. 16:33
 4/16 anonim ***** válasza:

Jaj ,szerinted a 40-es faszi nem csak d.ni akar egy jót?

Tuti szingli??

2017. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha nem szingli,akkor nem kéne rástartolni.De meg azonnal ágyba akarod magad vitetni.Azzal tényleg max. egy dugásra tudod elcsábítani.És ne csodálkozz majd ha csak egy ribizlit lát benned.
2017. márc. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Vedd el a nyugdíját és a Saballoját.
2017. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Háát az a szituáció,hogy engem max egz éjszaka érdekelne vele v valami olyan titkos találkozások idonként mivel nem vagzok ay a tipus aki rombolna kapcsolatokat föleg nem házassagokat.Akár milyen hintetlenöl is hangzik valakinek esetleg.
2017. márc. 4. 19:05
 8/16 anonim ***** válasza:
Arany drága bogaram. Azt még Bernard Show is megmondta, hogy 40 fölött minden férfi gazfickó. Szóval különösebben nem kell tenned semmit azért, hogy rádstartoljon. Hacsak nem vagy olyan ronda, hogy feljön a szén, ha lemész a bányába. De hát ilyet természetesen nem feltételezünk az imádott nőkről.
2017. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát elég jól néz ki meg fiatalosan is öltözködik.Én ahogy kinéz siman leszabnák kb 8 évet. Amugy meg köszi mindenkinek a válaszokat.
2017. márc. 4. 19:44
 10/16 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem: a korodbeliek csak kalandra hajtanak amivel nem értesz egyet, de ez a pasi csak egy éjszakára kéne?

Te sem vagy valami logikus teremtés. De azért ha foglalt, ne startolj rá, jó?

2017. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!