Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reina de Corazones kérdése:

Szerintetek az lehetséges hogy egy férfi aki már 43 beleszeressen egy lányba aki 24 éves ha esetleg egymással lefekszenek?

Figyelt kérdés
Fogjuk rá h irt elötte olyat hogz szivem,lelkem stb.

#szex #szerelem #fiatalabb es idosebb
2017. márc. 4. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges. 24 évesen pedig inkább nőnek kellene nevezni magad.
2017. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

24 vagy, nem 14. Ne legyél ilyen naiv.

Mindenki azt mond és azt ír, amit nem szégyell.

Simán csak meg akar fektetni.

2017. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Egyszer nem volt elég ez a teljesen feleslege kérdés ?

2017. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Én 46 voltam amikor beleszerettem az akkor 24 éves partnerembe. Majd 3 évig voltunk "együtt" :-)
2017. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Hát azért azt ajánlanám, hogy ne egyből feküdj le vele. Sajnos a legtöbb férfi nem tiszteli az olyan nőket akik egyből adják magukat. Vívd ki, hogy tiszteljen téged! Ez az alapja a szerelemnek. Ha meg kell érted küzdenie akkor jobban is fog becsülni utána, hiszen mindenki sokkal büszkébb arra ha valamiért megküzdött mint azért amit csak úgy megkapott. nekem az a tapasztalatom, hogy amikor egyből adtam volna magam a pasinak akkor nem szeretett belém...sőt szerintem gyenge jellemnek tekintett, könnyen megkaphatónak, naívnak. Ebből tanultam. Mostmár azért óatosabb vagyok és persze elvárom, hogy küzdjenek is meg értem. Egy pasi belém is szeretett és szerintem ehhez ennek is közee volt, hogy nem adtam a derekam be egykönnyen és be is vallta hogy neki az tetszik, ha egy nőnek van tartása és meg kell érte küzdeni.
2017. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5# Nálam egyetlen nő sem váltotta ki azzal a tiszteletet, hogy húzta az agyam. És, ha ezek után még azt is megtudnám, hogy voltak egyéjszakás kalandjai vagy előző kapcsolataiban hamar lefeküdt a férfiakkal, kb. azonnal kiábrándulnék belőle.
2017. márc. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Uolsó elötti mindjárt irok privát üzit ha ráérsz picit.
2017. márc. 4. 20:03
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
40 vagyok, barátnőm 26 és terhes tőlem. Szép az élet, én erre azt mondom
2017. márc. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gratula a babához utolsó válaszoló.
2017. márc. 5. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!