Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges szerintetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges szerintetek, hogy egy boldog párkapcsolat két tagja ennyire ridegen viselkedik egymással publikus helyeken, miközben más lányokkal/srácokkal vígan puszilkodnak, ölelkeznek?

Figyelt kérdés

Egy szerelmespárról van szó az ismerősi körömből. Kereken két éve vannak együtt, szinte napi rendszerességgel összefutunk, közel is laknak. Szóval a két év alatt még sosem láttam őket kéz a kézben, de még csak egymásnak puszit adni sem. Úgy viselkednek az utcán vagy a baráti társaságban, mintha csak haverok, vagy munkatársak lennének. Egyetlenegyszer láttam búcsúzáskor, hogy mosolyogva megérintették egymás vállát.


Ami viszont nagyon furcsa nekem, hogy a lány például buliban szívesen ölelkezik más hapsikkal, vagy beleül az ölükbe, gondolom az ismerősei, haverjai. A srác ugyanígy viselkedik a lányokkal, lánycsokorban, lányszendvicsben jár-kel fel-alá, puszilkodik velük stb.


Lehetséges, hogy ennyire hűvös legyen egy nő és egy férfi egymással, miközben másokkal rendkívül közvetlen metakommunikációt tanúsítanak? Nem mondom azt, hogy folyton nyalják-falják egymást a partnerek, csak furcsának találom ezt a látszólagos távolságtartást, miközben mindketten boldogok, s esténként elvileg ugyanabba az ágyba bújnak össze.


(Ne feltételezzük, hogy nem boldogok, és ne feltételezzük, hogy nem bújnak össze esténként. Arra kérlek titeket, ne térjünk le különféle alternatívák, lehetséges mellékszálak fejtegetésére, kibogozására.)


2016. szept. 18. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Vannak olyan párok, akiknél a nyilvános gesztusok nem "divatok". Mi is ilyenek vagyunk, nyilvános helyen maximum kézfogás, találkozáskor két puszi az arcra, többet másnak nem is kell látnia. De a többi viselkedés nálunk nincs meg, azt nem is tudnám mire vélni. Szerintem egyszerűen ezt szokták meg.
2016. szept. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!