Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek igaz, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz, hogy az ember a boldogságot nem egy bombanő mellett találja meg, hanem akár egy átlagos vagy átlag alatti mellett?

Figyelt kérdés
Don John című filmről jutott ez eszembe, hogy mi van akkor, ha sokan a szebbnél szebb nőket hajkurásszák és közben lehet pont egy olyanban találják meg a boldogságot akire nem is gondolt volna azelőtt.
2017. márc. 7. 18:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
De, egy bombanő mellett is meglehet találni.
2017. márc. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

" Várj, nem láttam a filmet, de Scarlett Johansson benne az átlagnő? Mondd, hogy nem..."


Szerintem előbb nézd meg a filmet!

2017. márc. 7. 18:48
 13/22 anonim ***** válasza:
javítás: *átlagos csajnak is lehet olyan BELseje
2017. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

A kérdező az embert egyértelműen abban az értelemben használta, hogy férfi -- helyesen vagy helytelenül. Én a válaszomban ugyanígy tettem.

Egyéb panasz?

2017. márc. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Mi az átlag?
2017. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
2017. márc. 7. 19:30
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az átlag nő az egyötödrészt kínai? :D
2017. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én normális kedves barátnőt szeretnék aki külsőre is tetszik nekem. Ennyi az elvárás. Bombázóval nem járnék soha, ha valaha lehetőségem is nyílna rá, nem akarnák reggeltől estig azon izgulni, hogy épp melyik don juan húzza magára éppen.
2017. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Milyen sekélyesek a hapsik ezen a gyakorin. aztán picsognak, hogy 28 évesen még szüzek. (" nem azért szeretlek mert szép vagy, hanem azért vagy szép mert szeretlek")

Nem tudom ki mondta, de igaza van. ezzel nem azt mondom, hogy nem kell vonzalom egy kapcsolat kialakulásához, de mi ez az agymosott BOMBANŐ KELL CSAK duma. A férjem pl pont nem szereti a "bomba" nőket. amúgy én is szép vagyok vékony sportos szőke kékszemű, de nincs d-s mellem stb. Az hogy meg valaki nem átlagos az csak attól függ, hogy egyes emberek mit tartanak nem átlagosnak. Vagy mi az ami fontos nekik.

2017. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Linkelj már nekem egy képet, hogy mi neked a mérce? Milyen nő a bomba nő és az átlagos és az átlag alatti. Nagyon kíváncsi vagyok. Légyszi légyszi!!!!
2017. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!