Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé, de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé, de ő most nem akar kapcsolatot, csak összejárósat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1. Őszintén, kerekperec mondjam meg neki, hogy belezúgtam és az összejárós nem menne.


2. Csak annyit mondjak, hogy nem akarok összejáróst és titkoljam az érzéseimet.

20L



2017. márc. 1. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

sztem mond neki, h te nem az az összejárós fajta csaj vagy.

persze ez a legegyszerűbb fix p/*/nci aztán majd lesz valami...vagy nem.

ne legyél naív, az ilyenből nagyon nagyon ritkán lesz csak komoly kapcsolat.

Ha felvállalod az érzéseid a srác ki fog használni (én is ezt tenném, ha szép, ha nem)

26/F

2017. márc. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 a srác csak akkor tudna kihasználni, ha én azt hagyom :) Viszont, ha nem mondom el az érzéseimet, lehet mindig ott lesz bennem ez a "mi lett volna, ha..?" érzés. Valakinek van ilyen helyzetben tapasztalata? Jól jönnének a tanácsok :/
2017. márc. 1. 18:43
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
csak veled akar CSAK összejáratósat, aki bele esik a "dugható" kategóriába, de a személyisége irritál mindegyiknek ezt mondjuk, ez fent tart egy kis reményt benne és alánkfekszik... Ne mondjál neki semmi nyílt érzelmes dolgotvagy nem fogja érdekelni vagy csak az egoját melengeted meg vele
2017. márc. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sztem mondd neki,hogy nem szeretnél osszejárósat,nem vagy olyan, aki ilyen lazán tudná kezelni a bonyodalmakat,ami ezzel jár,es nem is vagy az aki csak Ennyire jó.

Ha régóta ismered és már többször fűzte az agyad akkor mondd meg hogy azért mert szereted és hogy jobban szeretnéd inkább h egyszer több is lehet,mint pár alkalom.Egyszer megfogadtam egy ilyen tanácsot.Azt mondták magam miatt tegyem a vallomást.

2017. márc. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4 régebb óta ismerem, kb fél éve, eleinte randizgattunk, de bizonyos okok miatt nem lett kapcsolat, viszont én belezúgtam. Nem vagyok az a típus, aki csak szexre jó, egyetemista, sportos, csinos lány vagyok, sokak szerint humoros és aranyos is(nem jellemző, hogy csak szexre kellenék valakinek, csak ha alapból sem akar senkivel kapcsolatot).


Most újra felkeresett és találkozóra hívott, meghívott kávézni, nagyon udvarias volt. Nem mondta konkrétan, hogy ezzel mi a célja, de sejtem, hogy összejárós. Rá fogok kérdezni, és ha azt mondja, hogy igen, csak azt akar(őszinte ember, nem fog kertelni), akkor nem tudom, hogy megmondjam-e, hogy szerelmes vagyok...ez a kérdésem lényege végülis :/

2017. márc. 1. 19:00
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én nem mondanám így meg kerek perec, hogy "szerelmes vagyok", mert csak elriasztod, hideg fejjel belegondolva is. Meg különben is, minek?

Szóval ezzel csak veszítenél- minden verzióban.


Ne is menj bele összejárósba, mert így is csak veszítenél- hiszen te már szereted. Ő meg kevesebb eséllyel fog közben beléd szeretni, ha nem is fog tenni érted, de te már odaadtam magad bármilyen törekvése nélkül, ez neki túl kényelmes lesz.


Szóval amit én tennéka helyzetben:

Adj neki motivációt. Vonzónak talál, szóval ez már fél siker.

1. Nem feküdnék le vele: ha akarna tőlem valamit, akkor akarjon is tőlem valamit, és bizony nincs köztes dolog, hogy barátség és dugás: barátség vagy párkapcsolat.

Ezt hidd el, becsülni fogja is, talán pont ezzel fogod felhívni magadra a figyelmét, mert ez már önmagában értékelendő..

Szerintem azt, hogy vonzüdsz hozzá, nyugodtan add a tudtára, flörtölhetsz is vele, de szerelmet ne vallj neki. Könyned flört maximum, hogy nem mész vele ilyenekbe bele, és vele sem, mert vonzalom az van, és ebből több is lehetne: ilyen összejárós dolog viszont nem kell. Maximum ah úgy gondolja, hogy valóban érdekled, akkor visszatérhettek a témára, de addig ezt felejtse el.

Ha tetszel neki, ez úgyis piszkálni fogja a fantéziáját, hogy nyitva van hagyva a dolog, és az is imponálni fog, hogy nem mentél bele az összefekvésbe.


Ha pedig ezután sem akar tőled többet, akkor pedig a fejedre is állhatsz, mert egyszerűen nem fogtad meg, mást keres, ez van.

25N

2017. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
1-es okfejtése hibátlan.
2017. márc. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6 igen, én is pontosan így gondolkodok, épp ezért meg sem fordult a fejemben, hogy ebbe belemenjek :) Valóban sok pasinak imponál, ha egy nő tud nemet mondani, ezt én is rendszeresen tapasztalom. Amúgy is hiába, hogy érzek iránta, tudok ezen uralkodni és nem alázkodok meg előtte, annál azért több eszem van.


Úgyhogy végülis nem fogom elmondani neki azt sem, hogy belezúgtam, egyszerűen ha legközelebb keres és felhozza a témát, megmondom neki, hogy nekem ez nem menne :) Ennyi. Ha komolyabban érdeklem, nem fog "veszni hagyni", ha nem, akkor meg nem és továbblépek.

2017. márc. 2. 06:13
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

hülyeség.

akkor is kihasznál valaki, ha te nem hagyod, csak azt hiszed.

Bekamuzzuk, hogy persze, komolyat akarok, persze minden kapcsolat stb. Párszor megránt, és hát bocsi mégse...

:D

ezt figyeld meg h így lesz.

26/F

2017. márc. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 nagyon átlátszó, hogy mikor akar valaki tényleg komolyat és mikor nem :D Csak jó emberismerőnek kell lenni. Legalábbis engem még senki nem tett így lóvá, mindig tudtam, kitől mire számíthatok és nem hitegettem magam, még úgy sem, hogy szerelmes vagyok. Tény, hogy sok naiv lányt be lehet hülyíteni, de nem mindenkit. Látod, hogy most is átlátok a srácon.
2017. márc. 2. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!