Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy lányba lassan 5 éve. Az életemnél is jobban szeretem, de nem tudnék vele lenni. Van kiút?

Figyelt kérdés
Az életemnél is jobban szeretek egy lányt, akiért habozás nélkül adnám az életem. Ő az első lány az életemben,igaz még nem jártunk. 3 éve nem találkoztunk, nem beszéltünk. De nem telik el úgy hét, hogy ne álmodnék róla s minden nap csak ő jár a fejemben. Senkim nem volt azóta, rajta kívül egy lányt sem vagyok képes szeretni. De nem tudnék vele lenni. Olyan gyönyörű, okos, életvidám lány lett, én meg egy ronda senki. De nem tudok felejteni. Az én életemben csak ő van. Már megerte megszületni s élni a vele eggyüttöltött pillanatokért, így az én életemnek adott értelmet. De mára már csak szenvedek.

2015. márc. 21. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Deédii :)
2015. márc. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
19 vahyok, de ez nem lényeg.
2015. márc. 21. 19:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Bár ode úgy sem írnak, mert nem szexről szól, meg valami ismerkedés. Szóval értelmetlen volt kiírnom ide.. Csak már annyira fáj.
2015. márc. 21. 19:19
 5/5 gublug ***** válasza:

Engedd el a szívedből.


Vagy amikor eszedbe jut - ha szoktál amúgy is - akkor imádkozz érte. Ha nem vagy imádkozós típus, akkor kívánj neki magadban minden jót, mármint kifejtve részletesen.

2015. márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!