Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan, akinek úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek úgy lett kapcsolata, hogy leszólított egy neki tetsző idegent az utcán, plázában, rendezvényen?

Figyelt kérdés
Ha így alakult, nem gondolja, hogy mekkora mázlista? Gondolom, elsősorban urak fognak válaszolni, de hölgyek is írhatnak, ma már szerintem ők sem riadnak ettől vissza.

2017. márc. 12. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Igen, nagyon értékelte ez a gyönyörű plejádi fénylény hölgy a közeledésemet. El is vitt magával, mint a rézfä... bagoly. Most is nézem a Földet a Fiastyúk csillagrendszerből. :)
2017. márc. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Igen és amit Moonlight átélt azt személyesen én is tapasztaltam, ugyanis engem vitt el.
2017. márc. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha ez működik, akkor leszólítom magát a plázát, egy plázával meg már gyerekjáték csajozni.
2017. márc. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy gyerek játék. Pláne a hangos bemondóba ....
2017. márc. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. márc. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
A mostani meg az előző pasim is szórakozóhelyen, bárban szólított le. Mitől lenne ezért mázlista? Aki nem totálisan analfabéta, ha a kommunikációról van szó, és egy fokkal érdekesebb, mint egy kavics, az fenn tud tartani egy beszélgetést egy vadidegennel. Jó, nem feltétlen lesz belőle kapcsolat (max egyéjszakás), de nagyobb eséllyel, mintha nem csinálna semmit :D Ez nem mázli kérdése, hanem attól függ, ki mennyire tud megnyerő lenni.
2017. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!