Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szerelmes vagyok egy nős férfiba?

Figyelt kérdés
Nem tudom elnyomni ezt az érzést sehogy se,tetszettek mellette más férfiak is.De valahogy mégis mindig őt szeretem. Mit tegyek?
2017. márc. 14. 19:33
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
73%
Felejtsd el.
2017. márc. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
1-es mint írtam nem tudom ,ha elolvastad volna!
2017. márc. 14. 19:35
 3/32 anonim ***** válasza:
80%
De jó már,hogy a nők 99%-a nős férfiba szerelmes a maradék 1% pedig örül,hogy holnap nem kell menni oviba. Így ismerkedjen az ember. Esküszöm, ha legközelebb ismerkedek,akkor bekamuzom,hogy nős vagyok, még egy gyűrűt is szerzek, ha ez ennyire kelendő dolog a nőknél. Tökömért kell nektek az aki már másé?
2017. márc. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%

Ne tedd tönkre a házasságukat kérlek! Az én családomat is az rombolta szét, hogy az apám.megcsalta az anyámat.


Ismerkedj, nem hiszem, hogy egy embernek, csak egyetlen egy megfelelő személy lenne.


Kerüld el őt! Minél inkább, ha lehet. Ha nem, akkor is legalább a távolságot tartsd!

2017. márc. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
52%
#3 Szerinted hogy lehet azt eldonteni, hogy valakibe beleszeret az ember vagy nem? Ez nem döntés kerdese. Megismerte es beleszeretett. Nem a kerdezo tehet rola, h nem talalsz magadnak not.
2017. márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
5éve,hogy szeretem kb ,azóta nem múlt el,csak akkor mikor megtetszett egy másik,de ő csúnyán átvert és visszaszerettem belé ,ő a legnormálisabb férfi az életben
2017. márc. 14. 19:57
 7/32 anonim ***** válasza:
89%
Ellehet dönteni, ennyire egyszerű: Ez a férfi/nő már mással van együtt, nem foglalkozok vele,keresek mást. Kicsit több kakaót adok az értelemnek,mint az érzelemnek. Majd még az érzelmeim fognak engem irányítani, hogyne.
2017. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
32%
Akkor te meg nem voltal igazan szerelmes...
2017. márc. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%

Gondold végig a jövőt: viszonyt kezdesz vele, titkolóztok, évekig másodhegedűs leszel a kapcsolatban, őrjöngsz, hogy váljon el, megteszi, de rád haragszik, amiért alig láthatja a gyerekét, te is szülsz, pedig ő nem akarta, állandóan rivalizálsz az exével, meg a gyerekek is, és ekkor feltűnik a friss husi és a párod rárepül, ott maradsz egy gyerekkel munka nélkül +20kg-val elnyűve.

Na ezután kezdj egy nős pasival. Sok sikert!

2017. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
91%
engedd el xd
2017. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!