Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők miért panaszkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért panaszkodnak állandóan, hogy a férfiak hajtanak rájuk, nem bírják megérteni a visszautasítást?

Figyelt kérdés
Ahelyett, hogy örülnének. Ha persze a nők hajtanak a férfiakra, azt visszautasítják, már rögtön baj. Ez lenne a híres egyenlőség.
2017. márc. 14. 23:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
23%

Azért "panaszkodnak" nem a pénzzel kitömött alfakan tenyészbikák hajtanak rájuk.


Ha azok csinálnák akkor nem nyavajognának! :D

2017. márc. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
46%
Te sem szeretnéd, ha a Nagy Fogyás vesztesei kergetnének.
2017. márc. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
A második válaszoló hozzászólását nem értem.
2017. márc. 15. 00:01
 4/31 anonim ***** válasza:
42%

Nem mindegy ki hajt rájuk. Ha huszonéves álompalántákra valami német prémium terepjárós, harmincvalahány éves cégtulajdonos hajt akkor már annyira felizgulnak hogy féléven belül teherbe is esnek csak nehogy lelépjen a szerncséjük.

Cipő és cipő közt is van különbség.

2017. márc. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Sunshinedoll ***** válasza:
22%
merténylegnembírják :)
2017. márc. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%
Mit nem értesz? Te szeretnéd, hogy 160 kilós nők csoportja hajtana rád?
2017. márc. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem, nem szeretném, de udvariasan vissza lehet utasítani, ahelyett, hogy itt panaszkodnának, mert egy férfi rájuk hajtott. Én is tudom a határaimat.
2017. márc. 15. 00:14
 8/31 anonim ***** válasza:
84%
Érdekes, én mindenhol azt látom, hogy csak a férfiak rinyálnak :D Mint ahogy teszed azt Te is:)
2017. márc. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Szerintem ha ráhajtunk valakire, többször is próbálkozunk, azzal növeljük az egóját. Nem örülnek, nem megtiszteltetés nekik.
2017. márc. 15. 00:31
 10/31 Sunshinedoll ***** válasza:
50%
Nem örülünk, nem megtiszteltetés. asziszed te vagy az első pasi, aki szerint jól nézünk ki? lol. Miért lenne megtiszteltetés? Nem te vagy az első, aki szépnek hívott minket. tudjuk, hogy szépek vagyunk. Nem vagy különleges a bókjaiddal. szedd össze magad.
2017. márc. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!