Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm állandóan mérges ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm állandóan mérges ha elmegyek bulizni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk. Hétvégén el szoktunk menni a haverokkal meginni egy sört. Szórakozóhelyre ritkán járok. De még így is hisztizik. Volt, hogy miatta nem mentem bulizni. Ha a barátaim bemutatják az egyik ismerősüket, aki lány, bejelöl facebookon, de barátnőm folyton nyomoz és ír, hogy vége, menjek ahhoz a csajhoz. Pedig semmit nem csinálok, csak beszélgettünk. Normális ez?

2016. nov. 18. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Mennyi az a távkapcsolat? Nagyon ritkán tudtok csak találkozni, hogy ennyire féltékeny?

Én is távkapcsolatban élek a barátommal, de nálunk ilyenek nincsenek nagyon (szerintem ez valószínűleg barátnőd önbizalomhiányából fakad), hanem van olyan hogy egész nap nem beszélünk, este meg elszalad az idő, felhívom, és akkor mondja, hogy "jaj, képzeld ez-az barátom iderepült, és iszogatunk kicsit", tehát nálam még így ezzel sincs probléma. Azzal viszont lenne, ha minden "jött-ment" bemutatott lányt jelölnél és jelölgetne téged, hogy utána még beszélgessetek is. Az már engem is zavarna. Az iszogatás miatti hisztit nem értem.

2016. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A lányok jelölnek be, elfogadom, de ha írnak vissza sem válaszolok, vagy tiltom őket ha nyomulni akarnak. Látják, tudják, hogy van barátnőm. Csak valaki elhozza egyik lány ismerősét és beszélgetünk kicsit sörözés közben. Semmi több. Mindenki azt mondja, hogy túl féltékeny, vigyázni kell az ilyen lányokkal, mert végül nem enged majd sehova. De nagyon szeretem őt.
2016. nov. 18. 19:35
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Az első féltékenykedésnél megmondtam volna neki, hogy ez volt az utolsó, mert nem vagyok hajlandó eltűrni ezt a szánalmas viselkedést. Undorodom az igazságtalan vádaskodástól, volt ilyen emberrel dolgom, pont ezért soha többet. A másodiknál szakítanék, akkor is, ha szeretem, ugyanis nem fogom tönretenni magam valaki más lelki defektje miatt.

Ha vele akarsz maradni, akkor szokd meg, hogy ez egyre rosszabb lesz. Ha viszont van egy kis eszed, akkor vagy keményen az asztalra csapsz és kiállsz magadért, vagy keresel valakit, aki nem egy önbizalomhiányos, vádaskodó, kötődési zavaros p.csa.

2016. nov. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
egyet értek az utolsó válaszolóval..ez így nem pálya..ha vicces lennék azt mondanám neki,oké nem megyek sehova,de minden nap análisan kell velem lenned,vagy viszlát..:) és amúgy jártam ilyen féltékeny lánnyal,és a végén ő csalt meg kétszer,szóval magából indul ki az ilyen ember..
2016. nov. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerinte én vagyok rossz. Többször szóltam neki, hogy a barátaim szeretik, de ez egy kicsit sok. Megsértődött, hogy mindenki utálja. Folyamatosan ellenőriz, nézi mit csinálok az interneten, ha 10 perccel később válaszolok, mert közben egy barátommal beszélgetek, hisztizik.
2016. nov. 18. 19:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Eltűröd, megérdemled, sajnálom. Egyszer úgyis eleged lesz, csak sajnálni fogsz minden egyes napot, amit rápazaroltál ere a minősítlhetetlen, kapcsolatnak csúfolt vacakra.
2016. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem akartam egyből szakítani, hiszen szeretem. De ez már szerintem beteges.
2016. nov. 18. 20:11
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Itt sajnos vagy megszoksz vagy megszöksz. Az ilyen lányok általában nem változnak meg se a szép szóra, se a fenyegetőzésre. Az meg már nettó zsarolás, hogy te hétvégenként ülj otthon egyedül, mert csak. Nem normális.
2016. nov. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a barátnőd cigánykodásával.


Főleg hogy te is látod, hogy csak üres fenyegetéseket mond.

És ha kidobna? Akkor mi lenne? :D Semmi :D

2016. nov. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!