Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret ez engem? Vagy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret ez engem? Vagy csak a kenyelem miatt van velem? Akkor viszont miert feltekeny? Vagy csak a lelki serules miatt ilyen?

Figyelt kérdés

Probalom nagyon roviden.Srac 20 eves, en par evvel idosebb.Anyja roma, apja magyar.Naluk a ferfi szava szent.Nagyon szegenyek.Allando agresszio, alkoholizmus, igenytelenseg jellemzi a csaladot.Sok testvere van.Ok is dolgoztatva verve voltak (az idosebb tesok)Het honapja egyutt.Ebbol 4honapja elunk a szuleimnel.Mi sem vagyunk gazdagok, de lenyegesen igenyesebbek vagyunk, es az anyagi helyzetunk is jobb.Mikor idekoltozott, szoszerint annyi volt az ossz holmija, amibe jott.Munkaja es a foci miatt szinte semmit sem vagyunk egyutt.Allandoan feltekeny (ok nelkul).Ilyenkor bekattan, es osszeeskuves elmeleteket gyart.Volt, hogy tettlegessegig fajult a helyzet emiatt.Szakitottam is vele miutan kaptam tole rendesen.De addig konyorgott, hogy ujra visszafogattam.Sirt is.Akkoris, mikor kibekultem vele.Latszott, h boldog emiatt.Azota nem vert meg.Ebben valtozott.De nem mutatja ki az erzeseit..Csak ha akar valamit.Tegnap miutan megjegyeztem poenbol milyen jo uzlet a beranyasag, nagyon kiakadt!Amiket tolem kapott felsoket, szetszakitotta.Ez rettentoen rosszul esett,sirtam is.. mert en azokat szivbol vettem..meghogy legyen ruhaja..vegul mikor lenyugodott, ezt mondta azok csak targyak!Nonapra, nevnapra, karacsonyra semmit nem kaptam tole

En meg beadtam zaciba az arany gyuruimet, h kapjon telikabatot, meg ruhat..En fozok ra, mosok, takaritok, kinyalom a segget szinte!Jol is nezek ki,csinos vagyok, szexualisan is odateszem magam..Es o megis egy szemet lada!



2017. márc. 17. 16:53
 1/10 A kérdező kommentje:
Meg annyi, hogy nalunk nem ehezik, es jocskan megis hizott
2017. márc. 17. 16:55
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, neked mi a lelki sérülésed, hogy ezt az embert még mindig a párodnak nevezed ahelyett, hogy páros lábbal rúgnád ki a búsba? Szeretsz szenvedni, élvezed a megalázást?


A srácnak nyilván nagyon kényelmes a helyzet, hogy talált egy ilyen önbecsülés nélküli, önkéntes lábtörlő csicskát, nyilván könyörög meg visszafogja magát, nehogy ezt elveszítse. A féltékenység pedig SOHA nem a szeretet jele, ennyit erről. Nyilván fél, hogy elveszít, hiszen akkor hol talál még egy ilyen mártírt, mint te?


Legyen már egy kis eszed és szabadulj meg tőle, ha ehhez gyáva vagy, akkor meg szenvedj csak, megérdemled.

2017. márc. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem hiszem el...
2017. márc. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Nokent nem ertem, hogyan tudjatok eddig alazni magatokat? Miert? Mi ebben a jo? Mit kapsz ebbol erzelmileg? Lofarkat. Meg egy igenytelen, alja proli embert, akinek orulnie kene hogy lyuk van a seggen (az is a noje jovoltabol), de erre azert meg el kell verni... komolyan!?
2017. márc. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
En csak remelem, hogy szeret, es megvaltozik miattam 😢
2017. márc. 17. 17:12
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

biztos, hogy szakítanék...már ott amikor megvert, kellett volna elküldened végleg... de oké, legyen, ha tényleg őszintén megbánta, és megígérte, hogy nem lesz többé ilyen, arra még azt mondom, hogy ha nagyon szereted, megbocsátod... De ez hogy széttépi a ruhákat... amiket te jó szívvel megvettél, azért hogy legyen mibe járnia, és ezért te komoly áldozatot is hoztál, és ezt nem képes megbecsülni, na ez azért már tényleg sok... és sajnos arra kell következtessek, hogy nem változott meg, ugyanolyan agresszív maradt, csak most nem te kaptál pofont, hanem széttépte a ruhát, amit te adtál neki... hiába, sajnos 20 éven át neki az volt a normális, hogy ha konfliktus van, akkor megverjük egymást, sajnos ezt szokta meg, neki ez a normális, soha nem fog megváltozni.

és még egy, a féltékenykedés minden kapcsolatot szétrombol, a bizalmatlanság egyértelmű jele... aki benned nem bízik meg, olyan emberrel ne járjál, én ezt javaslom. úgyhogy határozottan mondd meg, hogy ez ennyi volt, és vége.

2017. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Ja, hogy reménykedsz, hogy szeret, meg hogy valaha megváltozik? Akkor nem szóltam, egy ennyire naiv és ostoba embernek nem tudok mit tanácsolni. További kellemes szenvedést, remélem legalább szaporodni nem fogtok.
2017. márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a kényelmet szereti ha igazàn szeretne nem viselkedne igy bocsi de ez a véleményem.
2017. márc. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező te még hiszel a mesékben?
2017. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Gratulálok a választásodhoz! ... nem is érdemelsz jobbat, te idióta liba!
2017. márc. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!