Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mondjam neki vagy majd alakul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam neki vagy majd alakul valahogy?

Figyelt kérdés
Egy fiú már régebben is hívott,hogy találkozzunk,de én nemet mondtam,mert volt barátom és nem is gondoltam, hogy valaha is tetszene. Aztán úgy alakult egy közös baráti program után,hogy egy ideje beszélünk minden nap, szinte már minden dolgot ami történik, megírunk egymásnak és ahogy megismerem egyre jobban beleszeretek úgy érzem. Minden héten egyszer találkozunk,mert van egy közös klub ahova mindketten járunk. Azóta nem hívott semerre,mert ugye ő még azt gondolja szerintem,hogy nekem megvan a barátom,de már nincs. Észrevettem ha kettesben maradunk minél előbb menni szeretne. DE az elmúlt pár alkalommal már nem és haza is kísért. Szimplán mint barátok voltunk együtt ketten egy koncerten, de nem volt szó semmi ilyesmiről, egyikőnk se hozta elő,az után is haza kísért. Szerintetek ez most mi? Mit kéne tennem? 20/L

2017. márc. 19. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy hozd témába a párkapcsolat dolgot, és mondd meg hogy ti már nem vagytok együtt.
2017. márc. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Add a tudtára,hogy szabad a pálya a számára, mert már nincs fickód.És jelezd,hogy nem közömbös számodra.
2017. márc. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Esetleg ötlet,hogy hogyan? (mert tényleg nem jön szóba csak úgy ez a téma...)
2017. márc. 20. 07:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen mond el szerintem is. Mondjuk hozd fel, hogy elmesz moziba mondjuk vagy valami es, hogy fura mar nem kell elmeselned a pasidnak vagy nem jon el veled, mivel mar nem vagtok egyutt. Hogyha ez utan sem lep akkor valoszinu csak haver vagy neki. Bar nemhiszem, higy lemodotz rolad ha valaha akart valamit es most hazakiserget stb. Orulj, hogy inteligens es ha van valakid nem nyomul. Sok sikert :)
2017. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy hogy àll a csajok terén én ezt tenném mert az ok hogy te nem vagy együtt a pasiddal és neki szabad a pàlya de attol neki alakulhatott közben màs csajjal dolog !
2017. ápr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sensitive 19 válasza:
Na miujság azota kérdezö?
2017. jún. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sensitive köszi a kérdést :) Azóta már együtt vagyunk és minden a legnagyobb rendben <3
2017. jún. 12. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!