Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt más olyan férfi is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más olyan férfi is akinek semleges a magasság a nőnél?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy nekem az extrém alacsony és extrém magas nők is bejönnek úgy 150-220 közt :)

172 vagyok egyébként.


2017. márc. 20. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Jah.-Aki csak dugható.xs-xxL -ig.


Ez aztán a filozófia.

2017. márc. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem, én a 170 alatti nőket szeretem, a legjobban életem folyamán egy 148 centis is törppilla tetszett. A magas lányok nem jönnek be, de valószínű én se nekik. Sok lánynak szerintem teljesen reális elvárása, hogy a férfi magasabb legyen, na nekem meg az az elvárásom, hogy a nő alacsonyabb :) 23/F (178 centi vagyok)
2017. márc. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
XXL azért felejtős, unokabróm is csak xl-es 2 méter fölött...
2017. márc. 20. 08:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb minden férfinak semleges. Ne legyen magasabb, és ennyi a lényeg.


kishíjján 190 centi vagyok, egy 160 centis nőbe zúgtam bele, és most egy 155 centissel vágynék nagyon valami komolyra, de egy 175 centi magas, extrás lánybarátom van, és egy 183 centis lánnyal randiztam volna tavaly, ha nem tűnik csak úgy szó nélkül el miután kétszer "jaaj most épp nem jó mert..."

2017. márc. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 155-180 között a mozog a mércém, abszolút nem érdekel a magasság.
2017. márc. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Taushi ***** válasza:
Úgy voltam a dologgal, hogy a 160 cm körüliek tetszenek csak. És nesze nekem, most egy közel 180 magas lányba lettem szerelmes. :D
2017. márc. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!