Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, lányok, csajok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, csajok miért teszitek ezt?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen megismerkedtem egy csajjal. Nagyon jól kijöttünk egymással. Rövid ideig. Aztán valahogy elkezdtünk flörtölni(gáz de ő kezdeményezett), egyre többet futottunk össze, folyamatosan figyel mikor mit csinálok kivel beszélgek,ha összefutunk nagyon mosolygunk. De barátja van. De szakítottak. Úgy a semmiből ezt közölte velem. Kicsit meglepett. Azt sem tudtam hogy van neki barátja. Na de mindegy. Örültem neki. Kicsit komolyabban kezdtem vele foglalkozni. De beleuntam hogy egyszer úgy viselkedik ahogy az előbb írtam, másszor meg olyan közömbös hogy ràm se néz kb elkíván a pokolba. De nagy nehezen sikerül felvidítanom, néha.

Csak velem ilyen ahogy megfigyeltem. Egyszer elhívtam randizni de lekellett mondanom. De elhívtam másodjára is akkor meg ő mondta le (ja azt megjegyzem hogy másnap.) Ezek nekem érdekes dolgok. De bele untam és kizárólag mint barát közeledtem hozzá a napokban. Ami részemről jól ment. De ő még közömbösebb mint bármikor. De nem tudom hogy ez mit jelent, hosszan néz a szemembe és ez kicsit fura. Nem tudom mit jelent. Ritkán beszélünk mert kerül. De a lényeg egyszer miért ilyen másszor miért olyan??? Mi ez??


2017. márc. 20. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
A kérdésed eléggé értelmezhetetlen. Egyetlen lány viselkedéséről beszélsz. Akkor miért vonod felelősségre az összes nőt, lányt, csajt? Szerinted a Kriszti, Andi, Sára tudni fogja, hogy miért viselkedik így ez a lány? Kérdezd meg a szóban forgó nőt, hogy mi a helyzet!
2017. márc. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
szerintem vívódik az érzéseivel
2017. márc. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 Nyilván mert a nőknek nincsenek személyiségjegyeik, sem különböző típusaik, mint a normális embereknek (=férfiaknak).

Legalábbis ezen az oldalon 10ből 9 pasinak ez az életszemlélete.

A kérdésre meg: biztos nincs elég nőiesség pontom, mert nő létemre nem tudom, hogy miért viselkedik így a csaj. Hagyd a francba....

2017. márc. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert így akarja felhívni magára a figyelmet, azt akarja, hogy kicsit dolgozzál érte, hogy bizonyítsd azt, hogy érdekel.
2017. márc. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!