Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen az mikor ket ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az mikor ket ember megerti egymast es milyen az mikor nem?

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Nem: "asfdsvgxcsGFDGVG FXCVSBFXCVVydfv"

Igen: "Szia, Béla vagyok a hegyről."

2017. márc. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Erre tényleg nem tudod a választ?
2017. márc. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Bocsi, nem tudjátok akciós-e még a Farmer tej a Spárban?
2017. márc. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
3-as nem tudom. Viszont annyi jó dolgot meg lehet tudni erről az oldalról. Például most tudtam meg, hogy mivel férfi vagyok, cask a szexre használom a nőket! Mert hát minden férfi ilyen:DDDD
2017. márc. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
4) ugye? Én nőként meg folyton jófiuknak panaszkodok a szemét pasimról aki folyton megcsal, de legalább lehúzom pénzzel. Tiszta önismerde. :D
2017. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Kihagytad, hogy és persze a szemét pasiddal (akiről panaszkodsz)is csak a pénze miatt vagy együtt vagy egyéb érdekből.


Ui: A MIZO tej most 139 Ft a spárban.

2017. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Ja most látom írtad, hogy lehúzod. Akkor minden rendben.
2017. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha megértik egymást, mindent megoldanak, ha nem értik meg egymást, mindent elrontanak.
2017. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
A H&M-ben meg 50% van egy rakas noi taskara!
2017. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

#5-ös tök jó már ez az oldal.:D Azt szeretem még nagyon, hogy itt annyira művelt, okos, intelligens úriemberek/hölgyek kommentelnek, hogy egy összeszedett érvelés ellen is csak úgy érvelnek, hogy "mert csak", vagy valami hasonló módon, annyira fenomenális, hogy ez mindent meg is magyaráz a végén. Meg vannak az olyanok akik a lefelé mutató hüvelykujjra kattintva közlik a teljes véleményrendszerüket, annyira emelkedett intelligenciával rendelkeznek, hogy ilyen módon is át tudják juttatni az ellenérvelésüket a másik ember tudatába. Ez egyszerűen fantasztikus!!!!!!4öthat!négy! És ez még egy komplex problémánál is működik, illetve egy komplexebben megfogalmazott válasznál is, ily módon segítenek a szegény emberkéken.


Micsoda fantasztikus teremtmény az ember!:)

2017. márc. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!