Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat az exem 3 év után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat az exem 3 év után?

Figyelt kérdés
3 éve szakított velem, azóta nem is beszéltünk mert letiltott mindenhonnan, minden kapcsolatot megszakított velem, most meg megkeresett és írt nekem, azóta 2szer taliztunk is, és folyton bókol nekem milyen szexi vagyok, jó volt velem, boldog volt, és h az anyukája szerint én voltam a legjobb neki, meg h nagyon bírt engem, meg kérdezte az exem h újra össze jönnék e vele ha úgy alakulna.. De úgy volt csak barátok leszünk, össze vagyok zavarodva, mégis vissza akar jönni? Vagy csak szórakozna??
2017. márc. 23. 14:05
 1/4 anonim válasza:
Üríteni akar.
2017. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs lo....
2017. márc. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kell a szex. Azóta alig volt valaki a péniszén. Egyébként nagyon szépen bókol: "anyukám szerint te voltál a legjobb" :D Hogy kerül ez a felnőtt kategóriába?
2017. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1.Belátta hogy tévedett és ràjött hogy még mindíg szeret .2.Amit a többiek mondanak csak szexre kellesz!
2017. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!