Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti is úgy látjátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy látjátok, hogy a szerelem kiment a divatból?

Figyelt kérdés

Ma már szinte ciki beismerni, és kimutatni is, ha szerelmes az ember. Csajozás meg pasizás van, kapcsolatból ki - kapcsolatba be, szexkapcsolat, nyitott kapcsolat, érdekkapcsolat, laza kapcsolat, gerjedelmek, fellángolások, kavarások, hitegetések, flörtölések, játszmázások, stb...

Ezek vették át a helyét - és mindben közös, hogy nincs mögöttük igazi, mély tartalom, érzés. Elintéztük magunknak a nagy rohanás közepette, mi emberek, hogy szegényebbek legyünk egy csodálatos dologgal.


Mit gondoltok, jól látom? Köze van ennek ahhoz, hogy más fontos emberi értékek is a süllyesztőbe kerültek, pl. bizalom, hűség, becsület, tisztesség, stb.? A felszínesség világát éljük? De jó ez nekünk valójában?



2017. márc. 24. 13:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%

a szerelem egy lila köd amitől a másikat tökéletesnek látod, nem te irányítod, ennek nincs divatja


24F

2017. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem, nem ezt tapasztalom. Ezek a dolgok maximum ket komoly kapcsolat kozott vannak jelen. A fiatalok szorakoznak, ezzel semmi gond nincs, ha ket ugyanolyan szandeku ember jon ossze. A paromnak volt elottem 1-2 szexkapcsolata, de sosem voltak atverve a lanyok. Nekem komoly kapcsolataim voltak elotte, mert nem volt igenyem a komolytalanokra. Egymassal meg komoly kapcsolatban vagyunk es mar o is kinott a szorakozgatasbol.
2017. márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy van akinél van, van akinél nincs. Remélem találkozom olyannal akinél pont annyira van ez meg, mint nálam.
2017. márc. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Igen. Személy szerint már fel is adtam az egész párkeresést.

(Ettől függetlenül is nehezebb dolgom lenne ezzel. Mentálisan nem vagyok egészséges, többféle ilyen betegségem van. Ezek között van, amivel együtt születtem, és soha sem fog elmúlni.

Amúgy se vagyok egy szép teremtés. Se testre, se arcra.)


(Privátot nem válaszolok meg.)

2017. márc. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. Mindig is klasszikus, nőies lány voltam, elvártam az általad említett dolgokat. Attól még, hogy találkozok én is az általad vázolt esetekkel, nem kötelező velük ismerkednem, sőt egyből álltam tovább, ha egy férfi erre nem volt vevő. Érdekes módon én simán találtam megfelelő partnert.


A gond az, hogy egy csomó ember szeretne valamit, de nem tudja, hogyan keresse ezt a valamit, és végül egy olyan emberből próbálja ezt kierőszakolni, aki nem is alkalmas rá. Ezt sose értettem. Ha valaki csak szórakozni akar, én azt ugyanúgy tiszteletben tartom, mint ahogy fordítva elvárom, hogy engem komolyan vegyen. De ettől még nem próbálok a kettőből közös metszetet csinálni, mert felesleges.


Ha te csak arra koncentrálsz, hogy ki nem akar veled komolyan ismerkedni, akkor nyilván nem fogod meglátni azt, aki vevő a romantikára.

2017. márc. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekel, inkább a kutatási tevékenységek.:)
2017. márc. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Úgy látom.

Ki kell menekülni a világból, hogy ne lásd a sok beteget, mert rossz kedved lesz.

2017. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A szerelem egy hormonális marhaság, lecseng néhány hónap, de maximum 2 év alatt aztán ott áll az ember bambán ,hogy nem ilyen lovat akartam, de akkor már rossz esetben már tologatják a babát is és menekülnének kétfelé. Szóval a racionális döntés a jó.
2017. márc. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8.

Teljességgel egyetértek tökéletesen leírtad.

"Divat" a szerelem, tény, hogy ritkábban de ne viselkedj úgy mintha örökké tartana mert nem úgy van.Maximum 2 évig tarthat.Olvass utána.

2017. márc. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Te szerintem az örök szerelemre gondolsz..és az igazi tiszta szívből jövő szeretettre..na az sajnos kiveszőben van..igen..

Sajnos kevés az összetartó pár hűségben legalábbis..mindenki a jobbat keresi, unja a régit mert az már kevésbé vonzó..stb..igen aki szenzitívebb azt bántja amit maga körül lát..engem is..

2017. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!