Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezhet olyan, hogy az igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy az igazi nem a megfelelő időben érkezik az életünkbe?

Figyelt kérdés
Vagy túl későn, vagy túl korán?

2017. márc. 25. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon iy
2017. márc. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne létezhetne ? Sok dologhoz szükséges azért valamilyen határokon belül zajló időzítés.
2017. márc. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem például úgy érzem, túl hamar érkezett
2017. márc. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, hogy a kérdező milyen helyzetben van, de azt gondolom, hogy egy jól működő párkapcsolat az önmagában csoda a mai világban. Hogy ezt igazinak hívjuk-e, vagy csak szerényen azt mondjuk, hogy vele el tudnánk képzelni, az egy másik kérdés.


Azt hiszem sok ember összeteheti a kezét, ha van egy harmonikus, jól működő párkapcsolata, még akkor is, ha az esetleg nem az igazi, de mégis nagyon jól működik.


Nem tudom milyen helyzetben vagy, de ha gondolod írd meg, kíváncsi vagyok rá. :)

2017. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon is....De ha tényleg ő az igazi akkor ez az akadály is leküzdhető.
2017. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És azt honnan tudhatja valaki biztosan, hogy ő az igazi? Érzi? Vagy valami láthatatlan dolog vonzza a másikhoz?
2017. márc. 25. 18:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább érzi, de ezt az elején sokan így érzik.

viszont ...igen...sokszor akkor érkezik az ember életébe az a szerelem , mikor már házas vagy kapcsolatban van évek óta...

2017. márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!