Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok szerintetek? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek? Már férfiként tekint rám vagy félre értem? 20/f

Figyelt kérdés

Szóval van egy nővérem aki 3 évvel idősebb nálam. Neki volt illetve van egy barátnője akibe már régen bele voltam zúgva mert nagyon szép csaj és nagyon jófej is volt meg okos kedves jól is tanult egyszóval igazi álomnő. Én még kis tökös voltam amikor először találkoztunk akkor voltam elsős gimibe ők pedig akkor voltak 11-esek. Sokszor volt nálunk meg és akkor mindig tök kedves volt velem de nyilván csak úgy, hogy mondogatta, hogy milyen cuki vagyok meg jaj de jó pasi lesz belőlem meg majd randizni akar velem összekócolta a hajam meg ilyenek de ezeket nyilván csak hülyeségből mondta mindenesetre én totál odavoltam. Suliba is mindig rám köszönt tök hangosan pedig ő volt a legszebb csaj és mindenki nézett mit köszönget nekem :D Aztán amikor már ők érettségiztek majd egyetemre mentek (a csaj külföldre ment de azért jóba maradtak tesómmal) akkor még néha néha köszöntem neki meg esetleg beszélgettünk de akkor én már hülye korszakomat értem és gázul viselkedtem vele meg nővérem is utált akkor, és emlékszem még hallottam is ahogy mondja nővéremnek, hogy úristen de gáz tesód van meg hogy nyomorék vagyok stb. Mondjuk az is voltam ez tény, vele is bunkó voltam de emlékszem ahogy rám is nézett tiszta megvetés szánalom egyszóval úgy nézett hogyha én lennék az utolsó férfi a földön akkor SE akarna semmit meg neki voltak közbe "álom" pasijai.


És hát őt évek óta nem láttam nem is találkoztunk mert ugye ő külföldön lakott addig és nem tudom pontosan mióta de most itthon van és itt dolgozik. A múlt héten a nővéremmel voltam itthon szüleinknél (vidéki város) és úgy volt hogy együtt megyünk vásárolni én viszem kocsival de neki közbe találkoznia kellett valakivel és kérdezte, hogy így is jövök és mondom hát nemtudom kivel találkozol? Na hát nem nehéz kitalálni, persze mondtam egyből, hogy nem probléma. Meg beszélgettünk előtte róla és mondta hogy nincs pasija meg hogy milyen jó alakja van stb. És hát találkoztunk de ő nagyon meglepődött, évek óta nem látott ő sem és mondta, hogy úr isten meg se ismert először, olyan régen találkoztunk stb. Egyébként tényleg kikupálódtam hogy így mondjam, eléggé jól nézek ki tényleg jóképűnek tartanak nagyon sok lány megnéz, sportos/izmos is vagyok szóval na elég sokat változtam. Láttam rajta, hogy zavarba van igazából, dobálgatta a haját és mintha el is vörösödött volna, alig nézett rám. De aztán ugye beszélgettünk hármasba és én meg elkezdtem kérdezgetni csak őt, hogy mi ujság vele meg voltak közös témáink és nagyon jól elbeszélgettünk szegény nővérem már bele sem szólt akkor már rám figyelt a szemembe nézett, mosolygott magyarázott olyan édes volt. Aztán sétálgattunk és tök jókat nevettünk, és többször is volt olyan hogy mondjuk nővérem beszélt én meg néztem a lányra és másodpercekig csak egymás szemébe néztünk ő meg elmosolyodott, kicsit csóválta a fejét is, nemtudom furcsa volt. Nem akartam rá nyomulni egyébként csak szimplán beszélgettünk meg nézelődtünk. Megbeszélték, hogy mikor találkoznak legközelebb meg ilyesmi. Aztán Ő elköszönt tesómmal puszi meg minden rám meg csak rámnézett és mosolygott hogy "háát szia".

Utána hazafelé kocsiba tesóm csak vigyorgott és kérdezgette, hogy mit flörtölgettünk mi ketten, mit akarok mégis tőle? Én nem igazán mondtam rá semmit csak tereltem. Igazság szerint azóta is csak Ő jár a fejemben, kissé hihetetlen ez számomra de úgy érzem tetszettem neki és volt köztünk valami. Úgy volt, hogy ma ott lesz ő is egyik ismerősünk buliján de nem jött el úgyhogy én is eljöttem mert csak miatta mentem el. Nemtudom hogyan tovább, hogy valóban van-e nála esélyem vagy csak meg volt lepődve és kész. Tényleg nagyon jól elbeszélgettünk és jól éreztük magunkat. De régen tényleg lenézett engem és nem tudom, hogy ha egyszer valakit már így leírunk utána ez még változhat-e ennyire. Szívesen ráírnék például facebookon de nem igazán tudnám akkor leplezni a szándékomat elvégre 3 éve nem is beszéltünk, nincs "közünk" egymáshoz. A nővérem pedig nemtudom mit szólna, örülne-e neki bár ahogy a kocsiba beszélt velem utána nekem valahogy nem úgy tűnt. Nemtudom mit csináljak, olyan ritkán látom fogalmam sincs hol futhatnék vele össze legközelebb, tanácstalan vagyok ezért szeretnék segítséget kérni. Tudom, hogy hosszú lett bocsi :/ De ezt nem tudtam csak úgy összefoglalni tömörebben.


2017. márc. 25. 23:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Te a férfitől még igen messze állsz...
2017. márc. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!